Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyannal, aki másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal, aki másik neművé operáltatta magát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyáltalán meleg, még biszexuális sem, de van egy lányismerősöm, aki rohadt jó csaj, sokszor elképzeltem már vele... csak kiderült, hogy ő korábban férfi volt. Fel sem merült bennem, annyira lányos külseje van.


Azt hiszem a szexben benne lennék így is egy-két alkalommal, de nem tudom, hogy képes lennék-e hosszabb, komoly kapcsolatra.


Ti mit tennétek, ha kiderülne egy vonzó ismerősötökről, hogy veletek azonos nemű?


2016. febr. 26. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Fuu dehogyis amint kiderülne, hogy pali volt azzal a szemembe elvágná magát persze attól barátság lehet vagy hasonló de kapcsolat :D kizárt
2016. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
-
2016. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egész biztosan nem, annyira taszító és gusztustalan már maga a gondolat is, hogy egy ilyen ember hozzám érjen, hogy.... Még ha előtte vonzónak is találtam, ezután soha nem tudnék rá úgy nézni, szóval kizárt.
2016. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha amúgy minden stimmel, akkor simán. Nem ezen múlna. Biztos szülne néhány érdekes vagy kellemetlen helyzetet, de sebaj.
2016. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég ritka. Hol csinálták meg a műtétjét?


Amúgy én járnék olyan pasival (aki előtte nő volt), csak a gyerekkérdés lenne nehéz, mert gondolom neki nem lehetne.

2016. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!