Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tudom elfogadni, jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom elfogadni, jobb ha "kilépek" a társadalomból?

Figyelt kérdés

Ha nem tudom elfogadni azokat a trendeket és szokásokat, amelyek a társadalomban uralkodnak, akkor jobb, ha inkább kilépek a társadalomból, és a magam világában élek?


Gondolok itt arra, ha nem tudom elfogadni azokat a társkeresési problémákat, amelyek vannak. Illetve azt, hogy milyen emberekből (esetemben lányokból) lehetne válogatni... ezek a dolgok elveszik minden kedvemet. Nem vagyok depressziós vagy ilyesmi. Csak már unom az embereket (heteroszexuális révén a lányokat).


2016. febr. 26. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
akkor foglald el magad mással egy időre.
2016. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már pár éve ez van...
2016. febr. 26. 21:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugyanezt vallom én is!

Nem vagyok lázadó,de szöges ellentettje a mai társadalmi normáknak az amit képviselek.

Mondanám,hogy ne légy tömeg,de ez nagyon közhely lenne...

2016. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hasonló véleményen vagyok én is.
2016. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem biztos, de azt hiszem ki szeretnék költözni szibériába. Vagy bárhova máshova. Favágónak menni vagy ilyesmi.
2016. febr. 26. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Alaszkát, meg a Norvég Spitzbergákat néztem ki.
2016. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Alaszkában szabadon élhetsz, menj oda.
2016. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
miért szibériában nem élhetsz szabadon?!
2016. febr. 26. 21:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Habár engem "unsz", és emiatt az lenne a logikus, ha a véleményem sem számítana neked, azt tudom mondani, hogy ami nem tetszik, azzal szükségtelen foglalkozni, mert csak felidegesít, elborzaszt, stb.

A mai társadalmi sztenderd nem az egyediségre épül, nagyon kevés szerepet kap maga az egyén, de hülyeség az, hogy aki be akar illeszkedni, és jól akarja érezni magát, annak egyet kell értenie azzal, hogy az egyetlen lehetséges út az, ha ugyanúgy viselkedik, gondolkodik és öltözködik, mint mindenki más.

Lehetsz boldog szingliként, választhatod a párkapcsolat helyett a barátokat vagy a családot, a bulik helyett a könyveket, a pia helyett a kakaót, a ""swagyolo"" helyett a SAJÁT stílusodat, ahogy te jól érzed magad.

A te választásod, hogy mennyire foglalkozol ezekkel a szokásokkal és trendekkel, mint ahogy az is, hogy te milyen életet akarsz élni, ebbe nem szólhat bele senki. De éppen ezért ott a másik oldal, neked sem kéne mások életével foglalkoznod, ők is meghozták a saját döntésüket.

2016. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Special snowflakes club...
2016. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!