Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ferfi szemmel sok smink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ferfi szemmel sok smink egy non? Erre mar azt mondjatok, hogy 2kg vakolat van rajta?

Figyelt kérdés
Alapozo, bronzosito(kontur), szemceruza, sotet szemhejfestek, szempillaspiral, sotet barna ruzs
2016. febr. 27. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszed ebből értenek bármit is? :D
2016. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted mi férfiak, megértettünk ebből bármit is? Csatolj egy képet és jön is a válasz.
2016. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Női szemmel is, fúj..főleg egy átlagos napon..elég proli.
2016. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmire gondolhatott a kérdező.


[link]

2016. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ezekről kb annyit tudok,hogy láttam már ilyeneket, mert vannak női rokonaim, de most így elképzelni sem tudom,hogy mindez hogy mutatna egy nőn. Képet mutass! Bár az sem adja vissza igazán azt amikor élőben látok egy kisminkelt nőt.
2016. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem férfi szemmel nem tetszik. Szeretem a természetességet. De a nők ezt el szokták rendezni annyival, hogy nem nekünk akarnak tetszeni, hanem maguknak, tehát szinte lényegtelen a kérdés.
2016. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja ez a Kardashian-Jenner style fuuuuj, női szemmel
2016. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be a sötétbarna rúzs, mintha valami csokit majszolt volna a nyári kánikulában,aztán elfelejtette megtörölni a száját. Amúgy sem vagyok oda a sminkért, azt szeretem, ha valaki az igazi arcát mutatja, pl. én sem ragasztom le celluxszal a fülem, aztán ha megvan a csaj, akkor meg leveszem a celluxot, az meg szerencsétlen csodálkozik,hogy átvertem, és valójában eláll a fülem.
2016. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az van hogy igazabol nem erdekel a maszk a lányokon. ami feltűnik az az hogy magát jobbnak látja sminkben.
2016. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!