Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ennyire fura, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire fura, hogy egyedül megyek moziba, mikor van párom?

Figyelt kérdés

Van egy film ami engem érdekel, a barátomat viszont nem, így foglaltam magamnak jegyet. A haverjaimat is érdekli, de ők külön-külön mennek más ismerősökkel, viszont beszélgettem velük, hogy ki várja a filmet, és mindenki le van döbbenve, hogy ilyenről még nem hallottak, hogy egy lány egyedül menjen moziba, mikor van pasija... o.O

Vannak akik be is próbálkoztak, hogy biztos elhanyagol a párom, akkor majd ők jönnek velem :D

Ez tényleg ennyire furcsa??


2016. febr. 10. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

ez kb. úgy hangzik, hogy a fészbúkra kiírtad, hogy te egyedül mész majd moziba, és azonnal jöttek a "jóakarók"?

csak mert nem tudom mióta szokás az ilyet mások orrára kötni.

amúgy meg a moziba menetelt sokan egy "kiváltságnak" élik meg, holott én pl. akkor megyek moziba ha unatkozok és megy valami kedvemre való film, általában ennél tartalmasabb programokat szoktam csinálni a barátnőimmel.

2016. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy mások orrára kötni? Beszélgettem haverokkal.

- Te mikor nézed?

- Csütörtökön. Te?

- Szombaton ér rá haverom. Te kivel mész?

- Egyedül.

- ????????


Amúgy igen, a filmnézés szerintem se akkora hatalmas program, ezért se értem, miért csinálnak belőle ekkora ügyet.

2016. febr. 10. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

egyet értek. film közben nem nagyon van lehetőség beszélgetni, szerintem édes mindegy, hogy egyedül vagy -e. persze jó buli közösen menni, utána megvitatni a részleteket a filmmel kapcsolatban.

de nincsen semmi, hogyha egyedül mész is:)) bár én is általában a barátommal szoktam menni, mert nagyon hasonló az érdeklődési körünk filmek terén. de ha lenne valami amit meg akarok nézni, ő viszont nem akkor lehet én is elmennék egyedül. barátnőkkel olyan keveset vagyok, akkor inkább beszélgetünk, nem moziba megyünk.

2016. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már csak egyedül azt nem értem, hogy ha a haverjaidat is érdekli, ők is mennek megnézni, akkor miért nem mész velük együtt? Mert amúgy szerintem se lenne semmi fura benne, ha mondjuk a pasidat nem érdekli a film, téged viszont igen, és Uram bocsá' nem rángatod el magaddal csak azért, hogy ne menj egyedül. Viszont így, hogy mennek a haverjaid... nem látom semmi értelmét ennek a magányos farkas stílusnak.
2016. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 17:09

Egyik haverom Győrbe megy olyankor, amikor nekem nem jó, meg Győr nekem messze van. Másik társaság meg hétközben megy Tatabányára, szintén messze van nekem, és hétközben esélytelen hogy oda eljussak. A harmadik haverom meg csak esténként ér rá, mikor meg én nem :D

2016. febr. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!