Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jött vissza hozzám az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChristianeF kérdése:

Miért jött vissza hozzám az exem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok az exem 25. 3 és fél éve vagyunk együtt. A kapcsolatunkról annyit kell tudni, hogy érzem hogy a páromnál enyhén kihűlt, én nagyon szeretem. Volt egy féléves szex mentes időszakunk is. Nagy szerelem volt a miénk mindkettőnk részéről. Én sosem csaltam meg a párom, viszont engem ő már nem egyszer. Az egyéjszakás kalandot nehezen bocsátottam meg. Most viszont mikor utoljára szakítottunk azt mondta megismert egy nőt és őt szereti. köztük 1,5 hónapig tartott. Jelenleg velem van ismét 3 hete. ebből talàn 1 volt olyan mint régebben. Folyamatosan érzem rajta hogy máshol járnak a gondolatai. Végül is kimondta hogy vannak más irànt is érzelmei. Vajon arra a másik nőre gondol? szeret még engem? miért jött vissza?

2016. febr. 28. 13:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
helyre lehet köztünk mèg hozni??
2016. febr. 28. 13:51
 2/23 anonim ***** válasza:
És te visszaengedted? Ezigen...
2016. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nyilván nem akart egyedül lenni. De várjál, itt nem is ez a kérdés. Te miért fogadtad vissza??
2016. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 aperitif ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy miért ment vissza hozzád, ennek ezer oka is lehet, hanem az, hogy te miért fogadtad vissza?
2016. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szeretett téged soha, vagy az első megcsalás óta.

Ha valakit szeretek nem csalom meg.

Elcsépelt, de igaz!

Azért ment vissza hozzád, mert melletted még tarthat 1-2 másikat. Úgyis elnézed. Azt csinál veled, amit akar.

Ne legyél buta, ne hagyd magad!

És ha úgy érzed, valószínűleg tényleg máshol járnak a gondolatai. Már rég ott hagyna, lehet, hogy most nincs másik nő, vagy várja hogy az a másik visszafogadja.


Férfiak fele ilyen kapcsolatra vágyik. Ahol a nő hűséges, de a férfi megtehet mindent!

2016. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát!


Én a helyedben vissza sem fogadtam volna az első megcsalás után.

2016. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Mièrt alàzod magad sz**â amùgy????
2016. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretem...szerintem ö is szeret csak össze van zavarodva. Amikor azzal a másik növel volt nem beszeltunk. Nem tudom miert lett koztuk vege, de azt mondta nekem hogy szereti azt a nöt. nem hiszem el neki mert akkor nem velem lenne most.
2016. febr. 28. 14:02
 9/23 A kérdező kommentje:
amióta visszajött megint szexelunk.
2016. febr. 28. 14:05
 10/23 anonim ***** válasza:

Kérdező! Hány éves vagy???


Ne legyél ilyen naív!

NEM SZERET!!!!!

NYÍLVÁN a másik lányt szereti, te csak hézagpótló vagy, akit madzagon lehet rángatni!

Kapd össze magad!!!

Az, hogy szexeltek, az egy dolog. Testi vonzalom, nem kell hozzá érzelem!

2016. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!