Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jött vissza hozzám az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChristianeF kérdése:

Miért jött vissza hozzám az exem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok az exem 25. 3 és fél éve vagyunk együtt. A kapcsolatunkról annyit kell tudni, hogy érzem hogy a páromnál enyhén kihűlt, én nagyon szeretem. Volt egy féléves szex mentes időszakunk is. Nagy szerelem volt a miénk mindkettőnk részéről. Én sosem csaltam meg a párom, viszont engem ő már nem egyszer. Az egyéjszakás kalandot nehezen bocsátottam meg. Most viszont mikor utoljára szakítottunk azt mondta megismert egy nőt és őt szereti. köztük 1,5 hónapig tartott. Jelenleg velem van ismét 3 hete. ebből talàn 1 volt olyan mint régebben. Folyamatosan érzem rajta hogy máshol járnak a gondolatai. Végül is kimondta hogy vannak más irànt is érzelmei. Vajon arra a másik nőre gondol? szeret még engem? miért jött vissza?

2016. febr. 28. 13:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De akkor mièrt jött vissza?? Az elött szex se volt! Ha szeretnè a másikat nem vele lenne? De engem vàlasztott. Most az elejèn èrzem hogy gondol mèg a màsikra, de ez idövel el fog múlni mert elfelejti.
2016. febr. 28. 14:14
 12/23 A kérdező kommentje:
èn csak szeretnèm megmenteni a kapcsolatunk. Kötödök hozza ahogy öis hozzam.
2016. febr. 28. 14:16
 13/23 anonim ***** válasza:
Mi valaszolok pedig szeretnenk megmenteni teged a teljes kudarctol, pofara esestol es depressziotol ami akkor jon ha rajossz vegre hogy ez a pasas csak hasznal teged de nem szeret.
2016. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
es az a masik nő? ha kiteszem fut hozzá? várok még 2 honapot amig elfelejti
2016. febr. 28. 14:43
 15/23 anonim ***** válasza:

Az aki egyszer kilépett egy kapcsolatból máskor is kifog.

Azért jött vissza mert pontosan tudta h visszafogod fogadni. Neki tök mindegy h ki van mellette a lényeg h vki törödjön vele.

Ha elfelejti azt a nőt akkor jön más.

Amúgy beszéld meg vele h tényleg veled akar e lenni.


Én csak féltelek. Nehogy kihadználjják a szerelmed

2016. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

igaz. ha jobban belegondolok amikor egyejszakas kalandja volt nem ereztem rajta hogy fejben máshol lett volna, de most ez után a 1,5 honap utan gyanakszom, és érzem is rajta. azt hittem hogy semmit se jelent neki es ez is futó lesz, de azóta elég más. hogy tudta megszeretni? miért mondta el nekem akkor hogy szereti? de iràntam

is èrez ebbe is biztos vagyok.

2016. febr. 28. 15:27
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szeret! Szeret hülyére venni, kihasználni, becsapni, átverni. Megcsalt nem egy nővel, még ha egyéjszakás kalandok voltak, akkor is átrázott. Te miért nem csalod meg? Mert szereted. De ezt sem értem, h. ennyi megcsalást hogy tudtál megbocsátani? Mert nyílván nem csak 1-2 esetről volt szó.

Kényelmes neki, hogy van valaki, aki mindig hazavárja, aztán most itt van az a másik nő. Őt szereti, ezt mondta is. Miért lett vége közöttük? Lehet hogy annak a nőnek volt egy kis sütnivalója és időben dobbantott neki. De ha visszafogadná, a csávód kezét-lábát törve szaladna hozzá. ŐT szereti, és ezt valahol te is tudod, csak nem akarod elfogadni.

Ha nincs ló, jó a szamár elvet követve van veled...

Ez az igazság.

Ez pedig nem szerelem.

Nagyon fiatal lehetsz, vagy naív, talán első szerelem? ha ezt nem látod. Gondolkozz el rajta, és tedd ami neked jó.

2016. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
nem ő volt az első barátom. attol felek hogy ez koztunk nem sokaig tart mar...ha eddig is rizikos volt a nő nelkul akkor most hgy van valaki még veszélyesebb... minden esetre én mindent megteszek hogy velem maradjon.
2016. febr. 28. 18:15
 19/23 anonim ***** válasza:
Magadnal tartani nem lesz nehez, legyel mindig ott ha kellesz neki, nezd el ha megcsal, hagyd hogy kihasznaljon, adj neki szabad teret es helyezd a hatterbe az erzesidet. Igy szerintem veled (is) marad. Csak ha kozben osszetorsz lelkileg (nem vart mellekhatas) akkor ne ide gyere tanacsert, vallald a pofonokat ha az neked megeri.
2016. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos ismerek olyan srácokat, férfiakat, akik képesek veled elhitetni, hogy szeretnek. Eljátsszák, hogy mindent megtennének érted, de körülbelül csak azért vannak veled, mert pinák kapnak tőled.

Egyik ilyen srác exem volt pasija volt. Lefektette ex barátnőmet, ott hagyta, összejött egy csajjal, nem feküdt le vele, majd vissza akarta sírni magát exemhez, de az már nem engedett.

Miért akarta vissza sírni magát? Mert tudta, hogy simán lefeküdne vele. Ha megcsalt téged, akkor nem kellene erőltetned ezt a kapcsolatot. Ő nem értékel téged és nem is érdemel meg. Hova valósi vagy?

2016. febr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!