Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jött vissza hozzám az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChristianeF kérdése:

Miért jött vissza hozzám az exem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok az exem 25. 3 és fél éve vagyunk együtt. A kapcsolatunkról annyit kell tudni, hogy érzem hogy a páromnál enyhén kihűlt, én nagyon szeretem. Volt egy féléves szex mentes időszakunk is. Nagy szerelem volt a miénk mindkettőnk részéről. Én sosem csaltam meg a párom, viszont engem ő már nem egyszer. Az egyéjszakás kalandot nehezen bocsátottam meg. Most viszont mikor utoljára szakítottunk azt mondta megismert egy nőt és őt szereti. köztük 1,5 hónapig tartott. Jelenleg velem van ismét 3 hete. ebből talàn 1 volt olyan mint régebben. Folyamatosan érzem rajta hogy máshol járnak a gondolatai. Végül is kimondta hogy vannak más irànt is érzelmei. Vajon arra a másik nőre gondol? szeret még engem? miért jött vissza?

2016. febr. 28. 13:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Szia! Eger. Azért nem èrtem, mert velem fél èvig nem feküdt le. Nyilván a másikkal igen. Elmondta nekem ezt az egészet, hogy érez a nö

irant stb de hogy engem se bir elengedni. azóta parszor

szexeltunk de érzem hogy max 1 het volt olyan mint régen. Folyamat

befordul, bedepizik kerdem mibaj nem valszol csak elmegy. Fejben máshol jàr. Mire gondolhat?! Most akkor hozzám csak kötödik es a masikat szereti? annyira bonyolult

2016. febr. 29. 10:18
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi bonyolult. A masik csaj nem akar vele lenni, ezert van veled, mert jobb mint egyedul es igy konnyebben tul tudja tenni magat a masikon. Teged nem szeret, meg latod is rajta hogy mashol jar az esze, be is vallotta, meg csalt, mi kell meg neked hogy ragyere, te csak hasznalati cikk vagy ebben a tortenetben. Dobd ki, kezdj uj eletet. Ez csak idohuzas. Egy eleted van, ne add fel egy pasiert aki osszetori szived. Vagy ennyire nem erdekel mi lesz veled? Azt is elviselned ha beledrugna? Gondolj mar magadra is egy kicsit.
2016. febr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 PearlDiver ***** válasza:

Kérdező, attól tartok hogy a te önbecsülésed valahol a béka segge alatt hárommal vánszorog. Ha értékesebbnek tartanád magad, nem hagynád, hogy ilyen hülyére vegyen és kihasználjon - de hát érzi hogy lazán megteheti, ezért meg is teszi, és a jövőben is meg fogja.

Azt javaslom, indulj el az egészséges önbizalom keresése útján, önsegítő könyvvel, kurzussal vagy pszichológussal/pszichodrámával, mindegy csak lépj ki ebből a vegetációs állapotból, nagyon kérlek...

26F

2016. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!