Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi sértett önbecsülése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi sértett önbecsülése vagy csak simán ekkora bunkó?

Figyelt kérdés

Kolega elhívott randira, aztán a randi előtt egy nappal lemondta, azzal az ürügyel hogy neki nem jó aznap este és tegyük át máskorra. Egy hét nem beszélés után facebookról tudtam meg, hogy már van neki másik.

Jogosan, úgy érzem magam, mint akit jól gyomorszájon vágtak, de soha nem süllyednék odáig, hogy akármilyen módon a tudomására hozzam ezt (jelenet rendezéssel vagy hasonlóval), mert azzal csak saját magam minősíteném elsősorban, nem őt.

Ezen alapú filozófiámat szem előtt tartva egész nap mosolygok, jól érzem magam, sokat nevetek a többi koléga viccein. Véletlenül se fogja rajtam látni soha, hogy belül megölt bennem valamit.

Erre ő mit csinál? Ő az, aki átnéz rajtam, hangoztatja, hogy mennyire jól van és milyen boldog.

Nem értem a viselkedését. Nem én kéne legyek a megbántott? Annyit se érdemeltem hogy személyesen közölje, bocsi, van más. Megértettem volna, harag nélkül, de tényleg. Erre jön nekem ezzel a fellengzős stílussal, mintha legalábbis én toltam volna ki vele, és nem fordítva. Miért csinálja ezt velem?

Nem tettem soha semmi rosszat ellene vagy akárki más ellen, ha már ott tartunk. Nem ezt érdemlem...


2016. febr. 28. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak patkány emberek, ez van. Aki túlságosan hangoztatja a boldogságát, az boldogtalan. Szóval nyugodj meg! ;) Az élet mindenkit pofán vág előbb-utóbb!
2016. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

simán bunkó

lépj tovább és örvendezz,hogy így alakult és nem jöttetek össze

2016. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Simán ekkora bunkó.

Nem sokat tudhattál róla amikor belementél a randiba ha egy ilyen alaknak igent mondtál.

2016. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Örvendezek, ezért mosolygok egész nap a munkában. Rájöttem hogy még szerencsém is volt, hogy még azelőtt kiderült mekkora tetü, mielőtt bármi történt volna. Szóval őszinte a mosolyom :)

Majd egy nap, amikor visszatekintek az egészre, még hálás is leszek neki ezért, ebben biztos vagyok. Most fáj, de sokat tanultam a helyzetből.

2016. febr. 28. 15:21
 5/7 A kérdező kommentje:

A háttérsztori hosszú és bonyolult. Nem akarnék senkit untatni vele. A lényeg, hogy egy bizonyos szinten ismertem, sokat beszélgettünk előtte.

Azt hittem, bízhatok benne, de kiderült, hogy nem. Valami olyat láttam benne, ami soha nem is volt ott.

2016. febr. 28. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod nem volt ott.

Csak... csak ismerkedik egy másik lánnyal. Mondjuk nem értem miért csinálta de ebben nincs semmi komoly. Még csak egymáshoz kis szinten vonzódó kollégák vagytok.

Miért nézne át rajtad?

1 hét alatt sok minden történhet. Tényleg ezen vagy így ki, sztoriban semmi átnézés s boldogság hangoztatás nem volt. Közölte van neki más, így logikus tőled már nem akar semmit se, míg van neki valakije.

Nem nagyon te vagy megbántott, csak reményvesztett.

" Erre jön nekem ezzel a fellengzős stílussal, mintha legalábbis én toltam volna ki vele, és nem fordítva."

Milyen stílussal? Közléssel? Jelenleg kicsit vagy semleges szint felett neki, nagyon logikusnak tűnik közlés módja s minden. Mondjuk ige, eléggé fura... Ha megakarok ismerni valakit s randira hívom, munkai ismeretségen felül, nem fogok összejönni 1 hét alatt valakivel, de kérdésedben nem ez lényeg.

"Miért csinálja ezt velem?"

Mert találkozott valakivel akivel gyorsan tudott haladni, jobban összepasszoltak...., akármi. Kérdezd meg tőle ha tudni szeretnéd. Elveidet követve meg mond fura, randira hívott el s már van valakije. Egyébként mit mondott pontosan? Nem csak... sétálni vagy meginni valamit valahol? Úgy volt vele, "csak ismerkedni hívtam nem komoly randira, összejöhetek mással".

"megölt bennem valamit."

Na ilyen miatt kéne nagyon tudnunk előzményt vagy azt, biztosan nem más hozta elő e érzelmeidet valami hasonló helyzetben felé is.

"Nem tettem soha semmi rosszat ellene vagy akárki más ellen, ha már ott tartunk."

Akaratosan*

Sokat tanultál?

Nem csak azt, ne legyél biztos másik céljában míg szinte már el nem mondja? Ez is fura. Olyan több emberre igaz de 1 történetben kifejtett dolog.

Segíthetnék magadban helyrerakni e dolgokat, érzelmeidet tisztábban látni, ha rám írsz.

2016. febr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Csak... csak ismerkedik egy másik lánnyal."

Nem, nem csak ismerkedik, már együtt vannak. Régebb óta ismeri, nem tudom pontosan mióta, de nem most ismerte meg. A lány nemrég szakított az exével, lehet a kolegámnak régóta tetszett csak eddig nem volt alkalma lépni.


"Miért nézne át rajtad? [..] sztoriban semmi átnézés s boldogság hangoztatás nem volt."

De igen, volt, egy másik koléga megkérdezte, szia, hogy vagy? És ő mondta, idézem, soha jobban, boldog vagyok.

És mindezt egy olyan személynek akit azelőtt a sziánál többre nem méltatott. Abban a szituációban úgy éreztem, a közlés nekem szólt, mert csak 3an voltunk ott.


"Közölte van neki más, így logikus tőled már nem akar semmit se, míg van neki valakije."

Nem, nem közölte. Épp ez a baj. Facebookról tudtam meg. Az nem számít közlésnek. Ő kellett volna elmondja személyesen, vagy ha ír egy privát üzenetet, már az is nagyobb közlés lett volna.


Azt, hogy megölt bennem valamit arra értettem, hogy kiölte a bizalmat, amit éreztem iránta elejétől fogva. Átvágott, kétszer is átvágott, elsőre még megbocsátottam, de másodjára megbocsátani ugyanazért a "hibáért" már részemről lenne balgaság, mert akkor az azt jelenti nem csak ő nem tanult a történtekből, de én sem.

2016. febr. 29. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!