Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek nincs önbecsülése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs önbecsülése, vagy a másik nemet/társadalmat/természetet hibáztatja a sikertelenségéért, az miért nem próbál változtatni az életén?

Figyelt kérdés

Nagyjából két éve még én is ilyen voltam: mindenért mást hibáztattam, közben meg nem tettem semmit azért, hogy sikerem legyen. De leesett hogy ennek semmi értelme: panaszkodni csak akkor van joga az embernek, ha mindent megtett, és mégsem sikerült. Különben hiteltelen. Csak egy béna hiszti. Pár hónap múlva leszek 20 éves, és kezd benőni a fejem lágya. Mindehhez csak az kellett, hogy meghallgassam olyan emberek tanácsát, akikről amúgy tudom, hogy bölcsek. Hiszen egy nap ráébredünk, hogy már nem lesz még egy lehetőségünk megtenni azt, amit mindig is meg akartunk tenni.


De miért halasztják ezt sokan 30-40-50 éves korukig, vagy életük végéig? Szerintem tegyetek egy próbát, megéri. :)


19/F


2013. ápr. 6. 10:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert én tudom, hogy szarul nézek ki, az emberek is csak vasvillával közelednek hozzám. Pedig tényleg értelmes, jószívű vagyok. De a lányoknál csak a külső számít. Pedig még saját házam is van, nagy telekkel.

Ez lennék én (kérlek ne fikázzátok a külsőm)

[link]

2013. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 6. 10:09
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

ugy utálom az ilyen kis 19 éves okoskodo kérdezöket

figyelj te barom,szerinted nem probálnak megváltoztatni? de igen probálnak,és? az nem jelenti azt,hogy utána minden jo lesz, fogjátok már fel az életben kell szerencse meg sok minde más is a sikerhez az,hogy én sikeres akarok lenni az nem elég, ahhoz hogy sikeres emberek legyenek mondjuk csajozásban ,kell hogy legyen siketelen is....ha neked van egy nőd azért van mert téged választott és mondjuk nem engem,ergo én vagyok a sikertelen,de nélkülem te sem lennél sikeres...ennyi

2013. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

#1: Bakker, neked saját erdőd és mocsarad is van! Hány pasinak van saját mocsara? Igazi kuriózum vagy :)


Nade viccet félretéve: Sok pasinak csak a plasztikai se-

bészet segítene, egy komplett arcátalakítás sok sok mil-

lió, a lelki következményekről nem is beszélve. Vagy épp

nem így értetted, hogy "mindent megtett érte" ?

2013. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

ma 10:11

Elég megkeseredett lehetsz. Én tudom miről beszél a kérdező, jártam a cipőjében, és most családos emberke vagyok.☺ Lehet hogy valakinek nehezebb a kapcsolateremtés, de igenis tenni kell érte, és többet kell érte tenni mint a jóképűeknek. És láss csodát, működik a módszer. És mostmár nemcsak egy 19 éves mondja hanem egy 33 éves is.☺

2013. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ma 10:11


Ez csak attól függ, hogy neked mi a jó?

Mi kell az élethez? Étel-ital, lakás, szabad levegő és olykor társaság. Az itt panaszkodók többségének ez mind meg van. Emellett nem kell több ahhoz, hogy nyugodtan aludjon az ember, mint az, hogy mindent megtegyen a céljai érdekében. Ha így sem sikerült, akkor fájni fog, de legalább nem fog este azon kattogni az agyad, hogy ezt meg ezt miért nem csináltad meg. Ennyi elég a boldogsághoz.


Az viszont folyamatos stresszt, elégedetlenséget és magányt okoz, ha van egy álmod, amit magadban dédelgetsz, de senkinek nem mered elmondani, és tenni sem mersz érte, mert félsz attól, hogy a környezeted nem bírja elfogadni a törekvéseid. A vágyak, csakúgy, mint a többi érzelem, azért vannak, hogy elmondjuk őket, és nem azért, hogy hagyjuk, hogy bennünket irányítsanak és szolgává tegyenek.


Mit jelent sikeresnek lenni mondjuk a csajozásban? Szerintem kár kényszerként felfogni azt, hogy nőt kerítsen az ember magának, mert senki nem fogja a fenekét kinyalni úgy, hogy még boldog is legyen. Ha kényszerből keresel társat, abból szinte esélytelen, hogy hosszú távon működő, boldog kapcsolat legyen.

2013. ápr. 6. 10:19
 7/19 anonim ***** válasza:

Meg változni nem ojan könyű mint ahogy ondják . Ráadásul nem biztos hogy elég. Alaknál meg csajozásnl a lek tényezők is sokat nyomnak. Nem ugy megy hogy holnap maga biztosab lesz valaki . És nem hibáztatnak általába semnkit nem egyes személyekre haragudnak csak tudják mijen a világ. Egyes pasik ha szakitanak a kővetkező héten uj csajuk van ezért nem is huségesek és van aki meg évvekig nem talál csajt aki járna vele lehet mert magasak az elvárásai magához képest ő hüséges lene és mégse talál.

Általába nem ők itélik el a nőket hogy ijenek hanem pont azok ribancoznak le mindenkit akik kőnyen találnak partnert nincs gondjuk ijen téren.

2013. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 10:15 hát egyáltalán nem. Ha valaki ilyen átalakítást hajtat végre magán, az biztosan nagyon komoly lelki betegséggel küzd.


Attól, hogy valaki mindent elfed abból, ami - testileg, lelkileg -, nem fogja senki sem önmagáért szeretni. Szóval kár magad átszabni, betegre gyúrni, és kár képmutatónak lenni: mert legfeljebb abba fognak beleszeretni, amit magadról mutatsz. Ha ez távolról sem egyezik az igazi éneddel, akkor már régen rossz. Örökre magányos leszel. Nem érezheted azt, hogy megértenek, ha saját magad nem mered felvállalni.


Egyébként a kérdésem nem csak a férfiakat célozza, hanem a nőket is. Nők között is sokan csinálják ezt.

2013. ápr. 6. 10:25
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem magamról beszéltem :) Persze nekem is vannak aprósá-

gaim, de ezek elhanyagolhatóak :) Külsőm átszabatni? Ki-

zárt :)

2013. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Meg változni nem ojan könyű mint ahogy ondják . Ráadásul nem biztos hogy elég. Alaknál meg csajozásnl a lek tényezők is sokat nyomnak. Nem ugy megy hogy holnap maga biztosab lesz valaki . És nem hibáztatnak általába semnkit nem egyes személyekre haragudnak csak tudják mijen a világ. Egyes pasik ha szakitanak a kővetkező héten uj csajuk van ezért nem is huségesek és van aki meg évvekig nem talál csajt aki járna vele lehet mert magasak az elvárásai magához képest ő hüséges lene és mégse talál.

Általába nem ők itélik el a nőket hogy ijenek hanem pont azok ribancoznak le mindenkit akik kőnyen találnak partnert nincs gondjuk ijen téren."


Szerintem elég siralmas, ha valaki attól érzi magát férfinak, hogy sok nő lefekszik vele. Attól még, hogy hasonlóan bizonytalan emberek belemennek egy kis játszmába, és kerülgetik önmagukat, hogy egy kis kamu önbizalmat szerezzenek, ők sem lesznek boldogok. Ez nem a világ hibája, hanem annak a hibája, aki a világot így látja. Lehet, hogy ez folyik a TV-ből, rádióból, meg a fröcsögő emberek habzó szájából, de attól még nem kell elhinni. Szerintem meg amúgy a világ legnagyobb képmutatása azt mondani, hogy "Mivel én nem tehetem meg, hogy minden nap más nővel feküdjek le, ezért én becsülöm a nőket, és hűséges maradok.". Ez nagyon nagyon rossz duma. Legalább annyira szánalmas, mint aki gyakran váltogatja a partnerét. Iszonyatos nagy becstelenség olyan társsal lenni, akihez nem vonzódsz igazán. Ez nem több, mint egyszerű félelemből hazudás. Ez nem férfias jellem.

2013. ápr. 6. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!