Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha nincs meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nincs meg bennem a "nőies báj"?

Figyelt kérdés
Nőiesen öltözködöm, a pasik szerint "nagyon jó nő" vagyok, de valami mégis hiányzik... az utóbbi időben már két pasi is mondta ezt nekem... el vagyok keseredve és nem tudom, mit tehetnék... :(((
2016. febr. 28. 23:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Na rám meg pont azt mondják, hogy aranyos vagyok meg cuki meg bájos, de nem érzem magam kicsit sem jó nőnek és sosem mondtak ilyesmit :( cserélnék veled
2016. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ezt kicsit pontosítanod kellene.Itt valamilyen negatív tulajdonságokról lesz szó amik elnyomják a hiányolt tulajdonságot.
2016. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 RRR ***** válasza:

talány légy nyitottabb,közvetlenebb


és ne keseregj

2016. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 ~OnLány~ ***** válasza:

Ha valaki szép,a fiúk szerint is,akkor már az azt is jelenti,hogy cuki és aranyos is van. Szóval megvan benned az a bizonyos báj. :)

Az mindenkiben megvan,csak mindenki szemében más.

2016. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Vannak negatív tulajdonságaim sajnos, ezeken próbálok változtatni... pl. akaratos vagyok, elkényeztetett, önző is tudok lenni, az egyik pasi szerint "erőszakos" vagyok... nem tudom, ez lehet, hogy annak köszönhető, hogy szinte kizárólag férfiakkal dolgozom együtt, és a határozottságot, keménységet nem tudom csak úgy "lerakni" 16:05-kor, hogy úgy mondjam... :( Az egyik pasitól különösen fájó volt, hogy azt írta, a személyiségem neki "sok(k)..." pedig nagyon jó nőnek tart... mert nagyon tetszik nekem... :((( Mit tegyek???
2016. febr. 28. 23:33
 6/23 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol, ahol ilyen keménynek kell lenni?
2016. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Vezető pozícióban dolgozom egy kicsit sem nőies területen, külföldi üzleti utak, tárgyalások is jellemzőek...
2016. febr. 28. 23:39
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Már tudod is,hogy milyen irányba kellene változni.Önfegyelemmel el tudod érni,hogy szerethetőbb legyél a férfiak szemében,de pokoli nagy akaraterő kell majd hozzá.Különösen azért mert büszke vagy és elvárnád az emberektől,hogy úgy szeressenek ahogy vagy.Ezen kellene változtatni.Ha van olyan férfi aki igazán fontos neked az ő kedvéért talán meg tudod tenni.
2016. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

a 6/8-as kommenteddel mindent megválaszoltál

te sajnos ilyen vagy, majd valakinek csak ez a stílus lesz az ideálja, vagy megszokja

ne haragudj, de én az ilyen nőktől menekülök

2016. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Magyarul jó a tested, de sz.r a személyiséged
2016. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!