Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a barátom nem bízik meg bennem, és nem is hisz nekem? Most hogyan béküljünk ki?

Figyelt kérdés

Nagyot hisztizett, és miután megbeszéltük a dolgot, nekem nagyon rosszul esett, hogy annyira nem bízik meg bennem, és féltékenykedik, most pedig én vagyok rideg vele szemben.

És most ott tartunk, hogy nem ír egyikünk sem a másiknak.

Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet?:/


2013. ápr. 7. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk írj neki..
2013. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy beszéljétek meg személyesen a dolgokat!az sokkal jobb,mintha írsz neki ,mert az nem személyesebb meg írni akármit írhat
2013. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de sajnos a napokban nem tudunk találkozni.

Szeretném, ha észrevenné, hogy nagyon megbántott azzal, amiket mondott, és azzal, hogy nem bízik meg bennem.

Eddig teljesen természetesnek vette, hogy ott vagyok neki, most szeretném ha magára ismerne kicsit:/

tippek?

2013. ápr. 7. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel, akkor hallja a hangodon, hogy rosszul érzed magad miatta. Kicsit személytelenebb, mint a találkkozás, de legalább a hangotok árulkodó.
2013. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A békülést nem mindig a vétkes szokta kezdeni hanem akiben nagyobb a szeretet. Az kér előbb bocsánatot, aki többre értékeli a kapcsolatát mint az egoját. Akinek fontosabb a másik.
2013. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké akkor írok neki.
2013. ápr. 7. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!