Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek annak erdekeben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek annak erdekeben hogy bizzon bennem?

Figyelt kérdés
A parom mar egyszer elvalt es azota nem bizik meg a nokben, plane hogy a no eleg rendesen kiforgatta mindenebol es atverte (29F). Egyenlore meg egy fel eve vagyunk egyutt, de komolyra terveznem vele. Erdekelne a velemenyetek ez ugyben, vagy ha mar volt ilyen esetben reszetek.
2012. jún. 3. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor nem benned nem bízik, hanem általában a nőkben nem, egy korábbi élménye miatt. Ezek szerint nem tehetsz semmit, hiszen ő az aki nem bízik bennedd. Ennyi idő után lassan csak megtanul bízni a másikban, ha nem adsz okot az ellenkezőjére. Vagy mégsem?
2012. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem es eddig nem adtam okot arra hogy ne bizzon bennem. Mit tehetnek? Azt mondjak hogy az ido minden sebet begyogyit, de nagyon nehez kivarni azt az idot.
2012. jún. 3. 23:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ez emberfüggő. Én szerencsére nem csalódtam senkiben, de én is bizalmatlan vagyok. Lassan fél éves kapcsolatom van, de nehezen megy a teljes bizalom. Még bőven van félelmem, hogy vissza kívánkozik-e az exéhez, ki tudom-e elégíteni a titkos vágyait, ...

Engem egyébként így neveltek: "Ne bízz senkiben, csak a szüleidben."

28F

2012. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jogos, viszont tudja hogy nem csak poenbol vagyok vele, tisztaban voltam az elso perctol kezdve a multjaval es elfogadtam. Erdekes hogy az elso neheny honapban nem ereztem bizalmatlannak, csak az utobbi idoben. Megijjedt volna az ujabb elkotelezettsegtol?
2012. jún. 3. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy szerelmes lett és megijedt hirtelen!Most tudatosult benne, hogy esetleg ismét veszélybe sodorhatja magát...Próbáld éreztetni vele, hogy számíthat rád mindenben:)
2012. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azon vagyok ;) :) viszont felek attol hogy egyszer csak pont emiatt a felelem miatt fog elhagyni. Lehet e bizni egy ferfi szavaban? Ha azt mondja minden rendben van akkor az tenyleg ugy van? Nem gyerek mar hogy megtevesszen ugy gondolom.
2012. jún. 3. 23:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy csak meg akar nyugtatni. Nem biztos, hogy egy ilyen után őszinte lesz, lehet, hogy most fordult és "ha ti így akkor én is így" elven gondolkodik. De ezt annyira nehéz megválaszolni. Nem irigyellek.
2012. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy reszrol lehet az en hibam mert azt mondtam hogy nem fogom elhagyni amire o ugy reagalt, hogy "ezt mar hallottam egyszer". Azota ilyen fura. Nem hinnem hogy bosszubol viselkedik igy. O egy olyan ember aki nem igerget, lehet tenyleg e miatt akadt ki?
2012. jún. 4. 00:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem túl görcsösen próbálod neki bebizonyítani, hogy más vagy mint a többi, főleg mint az előző. Lazulj el egy kicsit, én ne te akard a sebeit begyógyítani.
2012. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanacsot. en is gondoltam erre, hogy kellene egy kis teret adnom neki, viszont a tavolsag jocskan megvan kozottunk, hiszen kamionsofor es csak 2 hetente latom :(
2012. jún. 4. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!