Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány mindig mosolyog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mindig mosolyog, amikor hozzászólok vagy épp egymásra nézünk, az jelentheti azt, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentheti akár azt is, de nem feltétlenül csak azért mosolyoghat. Az én kedvesem így szokott mosolyogni, mert szeret és kb. ugyanolyan szép mint a hölgy a képen: [link]
2016. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ha alapból mosolygós típus és mindenkivel ilyen, akkor ne képzelj bele többet.
2016. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igy van, nem feltetlen. en pl barkire mosolygok, csak kedvességbol.
2016. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél. Én is mindig rámosolygok mindenkire akivel beszélgetek, mert ilyen vagyok.

Párom ki is akadt még a kapcsolatunk elején, hogy én mit vigyorgok a haverjára, azt hitte, h. bejön nekem, de aztán rájött hogy én ilyen vagyok. Nőkkel, férfiakkal is.

2016. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami hostess szerűség a munkája. Azok mindenkire mosolyognak általában.
2016. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!