Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány próbálkozik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány próbálkozik egy fiúnál az már megalázó?

Figyelt kérdés

Elutasított egy pasi a többedik találkozás után, mert nagyon félénk voltam eleinte. Sajnálom, hogy így történt, szerettem volna vele "kibékülni". Véletlenül találkoztunk is, azt mondta összezavartam már, megcsókolt, ölelgettük egymást. Másnap mondta, hogy vegyük lezártnak a dolgokat. Nem éri meg próbálkozni nála? Megaláznám ezzel magam?

Teljesen beleszerettem, úgyhogy nagyon megköszönném a válaszaitokat :)

23N és 26F


2016. febr. 28. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a vonat már elment.

Innentől csak alázod magad, ha ezt nem veszed tudomásul.

2016. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
nem,de ha elutasít ,akkor eléggé össze fogsz törni belül.....
2016. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen az! Felejtsd el, mert még jobban összetör.
2016. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ~OnLány~ ***** válasza:

Igen,megaláznád,mert már közölte veled,hogy tekintsd lezárt ügynek az egészet.

Szóval inkább hagyd a fenébe.


Amúgy másik esetben nem megalázó,ha odamész egy sráchoz és elhívod egy italra vagy te próbálsz először közeledni felé,nincs azzal baj.

De ezen esetben..hagyd őt,inkább. :)

2016. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki akar, tesz.
2016. febr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak a kerdesre valaszolnek:

nem.

Itt viszont tobbrol van szo: az a pasi mar lemondott rolad. Te is tedd ezt es egy masik embernek, mar ne legyel felenk.


Nem latok bele a pasi fejeben, de en igy gondolom: ha egy no tenne ezt velem, szamomra nehez eset lenne es a tovabbiakban hagynam ot.

Nem megbantani akarlak kerdezo, csak a velemenyemet mondtam el.

2016. márc. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!