Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem ezt a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy sràc akibe èn màr règòta nagyon szerelmes vagyok. Szerintem ezt làtja is rajtam. A kapcsolatunk baràinak indult de azòta megvàltoztak a dolgok. Azòt lefeküdtünk ès a hètvègèket szinte mindig együtt töltjük. Soha nem mondta hogy szeret. Nèha mondja hogy hiànyoztam neki meg becèzget, mindig elmondja hogy gyönyörű vagyok stb. Egyszer felhoztam a tèmàt hogy akkor mi is van közöttünk vagy mi van.. A vàlasza csak rosszul esett ( nem akar most kapcsolatot stb. de nagyon szeret velem lenni). Èn nagyon oda vagyok èrte ès tudok is vàrni de meddig? Ha egy màsik sràc mondjuk elhìvna ismerkedni akkor is mit mondjak? Van baràtom vagy sem? Nèha ùgy èrzem szeret aztàn meg mindig jön valami amuvel megbànt anèlkül hogy èszrevennè. A baràtai előtt is felvàlal, ugyanùgy megcsòkol mindenki előtt. Aztàn kèrdezik hogy akkor most ki ő a nekem? Ès nem tudok vàlaszolni.. nem vagyunk együtt de nem is csak baràt..ti mit tennètek a helyemben?
2016. márc. 4. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elhiszem/tudom, hogy vannak olyanok akik képtelenek kimutatni az érzéseiket.

De nekem inkább tűnik ez a kapcsat barátság extrákkal-nak.

2016. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj rá, randizgass másokkal is aztán majd a reakciójából letudod szűrni milyen is a kapcsolat köztetek.
2016. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kerek-perec letisztáznám vele a dolgot. Hogy ha nem akar kapcsolatot, akkor vagy fejezzétek be, mert neked ez így nem jó, vagy pedig jelezd felé, hogy akkor bizony te mellette is eljársz randizgatni. Jobb ezt előtte megbeszélni, mintha utólag az arcába vágod, hogy ja te mással is ismerkedsz. Főleg, mivel ha felvállal, akkor azért valami mégiscsak van köztetek...
2016. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hanyagold.
2016. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!