Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék újra boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék újra boldog?

Figyelt kérdés
a pasim összeszedett egy másik csajt és velem nem beszél, nem is mondta, hogy miért. de azt hiszem szerelmes vagyok belé. nincs kedvem enni, eljárni szórakozni, már le is betegedtem és meggyógyulni sincs kedvem, semmit nem akarok csinálni, csak vele lenni.mindenkinél jobban szükségem van rá.bármit megadnék érte, bármit. mit csináljak? 16/L
2010. ápr. 1. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

HÉÉÉ!!!!! Szedd már össze magad!!! Nincs helye az önsajnálatnak!!!! Legyen benned büszkeséég!!!


Vagy le akarsz süllyedni egy hűtlen f.sz miatt!!!!

HE?!!

2010. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyem a szíved...én 23éves vagyok,volt nekem is nem kevés csalódássorozatom és teljesen megértem mit érzel,DE,szerinted ez a gerinctelen foglalkozna a Te érzéseiddel ezek után??Szívd fel magad ,hozz össze a legközelebbi barátnőiddel egy nyugdíjas estét,nevessetek egy nagyot ,beszéld ki magadból,de próbáld meg összeszedni magad picit.Itt a tavasz,minden szép és jó lesz ,higyj nekem így ismeretlenül is.És bizony az "olyan fiatal vagy még,előtted az Élet" duma ,hidd el,nem is annyira hihetetlen,csak most még kicsit fáj...Kitartás,hidd el,minden rendben lesz:)
2010. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sportolj...hidd el megnyugtat. járj el futni :) és felejsd el. Ismerj meg új embereket, változtass. Egy új buzgó barát segíthet átlendülni a dolgokon.
2010. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hogy vagy?
2010. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát azota szakitott a nöjével most megint beszéltünk de most megint eltűnt.. de még mindig nagyon szeretem és ezzel az a baj hogy bármennyiszer képes vagyok elnézni a fa.szságait.
2010. aug. 18. 19:07
 6/7 anonim válasza:
Te nem pasiztál azóta?Szerintem nem érdemli meg,hogy ezt érezd,úgy látszik nem okozott elég fájdalmat neked vagy mazochista vagy:(Majd jön valaki neked is és nevetni fogsz az egészen...
2010. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de volt már jópár barátom azóta, de egyik kapcsolat se volt vmi hosszú. mindegyikben azt az egy embert kerestem.
2010. szept. 1. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!