Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon abberállt dolog lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon abberállt dolog lenne az, ha az expasimnak egy táborban "felajánlanék egy-két dolgot"?

Figyelt kérdés
Amikor együttvoltunk akkor csókig jutottunk el. Viszont én azóta nem bírok lemondani rólla és mániákusan akarom őt, de azt nemhiszem hogy abba beleegyezne hogy mégegyszer járjunk. De arra az egy alkalomra lehet hogy belemenne. Más fiúval ilyen sohase csinálnék meg tudom hogy most mit gondoltok...de...Meg attól is félek hogy mi történne ha ennek híre menne? Mert utána röhögnének a hátam mögött és jönnének azzal hogy nem ilyennek ismertek meg. Mert tényleg nem ilyen vagyok,de elkeseredettségemben már nem tudok mit kitalálni.
2010. ápr. 1. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2010. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szánalmas dolog lenne,és saját magadat alacsonyítanád le vele egy bizonyos utcai szintre.
2010. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
meglehet hogy jol erezned magad egy kis ideig meg a szeretkezes tart de aztan egy eleten at bant a dolog
2010. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy abberált, hanem inkább szánalmas. nehogy már te alázkodj meg egy pasi előtt!!!
2010. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!