Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 31 éves férfi és egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves férfi és egy 18 éves lány között alakulhat ki egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk és érdeklődik irántam.
2016. márc. 5. 19:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

18 éves lány vagyok, volt barátom 30 éves.

Nálunk nem működött. Én tapasztalatlan voltam, neki pedig ez jól jött. Változtam sokat a kapcsolatunk alatt, szakítottam is vele, mire megértettem, hogy kihasznál.

Sajnos kevés az esély arra, hogy egy 18 éves lány rendelkezzen annyi tapasztalattal, hogy ne hagyja manipulálni magát. Nyilván egy 31 éves férfinek ez nem okoz gondot.

Persze sok mindenen múlik, el tudom képzelni azt is, hogy működhet. Rajtatok múlik.

2016. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!