Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Dobnátok" azt akivel ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Dobnátok" azt akivel ismerkedtek, ha kiderülne róla, hogy néha rátör elég súlyos paranoia?

Figyelt kérdés

Ha igen miért ha nem akkor miért nem.


Ez nem beteges féltékenykedésbe nyilvánulna meg.



2016. márc. 6. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem, inkább segítenék neki leküzdeni.
2016. márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem lenne előny. :/ De ki tudja, lehet ő lenne életem szerelme. 22/F
2016. márc. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
igen
2016. márc. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Anyám is beteg és a kezelés ellenére csak súlyosbodik, egy beteggel is nehéz a családnak, én nem kérek még egy ilyet a családba.
2016. márc. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, hogy ez miben nyilvánul meg nála. Mert ha ön és/vagy közveszélyes, akkor szakítanék vele, igen. De ha nem, akkor inkább megpróbálnám lelkiekben támogatni, amennyire csak tőlem telik.
2016. márc. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Volt már részem ilyenben. Köszönöm soha többet.
2016. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Volt lelki beteg pasim, soha nem fog meggyógyuln, egy idő után rémálom volt az egész. Soha többet. Ez nem olyan probléma, amben egy társ sgíteni tud. Itt elviselni és támogatni kell csak a másikat.
2016. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mindenkinek meg vannak a maga félelmei, lehet segíteni rajta. Esetleg, ha elárulnád mi az, könnyebb lenne választ adni.
2016. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen betegséggel, hogy amikor már váratlanul jelentkezik és kiszámíthatatlan, akkor már nem lehet segíteni, ezeket nagyon korán kell nyakon csípni, és ha nem sikerül, csak lefele csúszik. Sajnálom, a saját családom példáján tanultam meg, a saját anyám van benne, és nem tudunk rajta segíteni, tehetetlenek vagyunk, egyedül a munkájával kapcsolatban tiszta az elméje, és abban reménykedünk, hogy 2 és fél évig még kitart, míg nyugdíjba mehet, szerintem nem ússza meg a kórházi kezelést, de volt egy tanárnőm, akinek az állásába került ez a betegség. Nem akarok ilyen társat, anyám mellett is teljesen kimerültem.
2016. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!