Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megjegyzést tesz a fehernem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjegyzést tesz a fehernemumre?

Figyelt kérdés

Elmentunk szorakozni, es hirtelen megjegyezte,hogy latja, hogy osszeillo fehernemut viselek.

En zavarba jottem,mert nem ertettem honnan tudja,de a topom alol kivillant a melltartom, es amikor lehajoltam, akkor latta a bugyit azt mondta.

A kerdes az, hogy ha ezt igy eszreveszi egy pasi, es meg megjegyzest is tesz ra, akkor az azt jelenti, hogy vonzodik hozzam szexualisan? Vagy ez teljesen semleges tema?

Azert szeretnem tudni, mert szeretnék valamit lépni, csak jo lenne valami jel.


2016. márc. 6. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez pl szexualis vonzalmat jelentene ha ezt mondom egy lanynak.Hogy kapcsolatot akar vagy csak egy kis szexet azt viszont nemtudni:)27/f
2016. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 VirágésBence ***** válasza:
100%
Egy pasi automatikusan megnézi, mi nem ismerjük milyen a személyisége, lehet , hogy csak úgy megjegyezte
2016. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Jol feloltozhettel, ha a melled meg a segged is kivolt.
2016. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
6%

#3!

Màr nem divat az öltözködés sajnos...

Ha ìgy halad a Vilàg, a divattervezők éhen halnak, a női butikok lehùzhatjàk a rolòt.

2016. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nezd, ha valaki olyan olcso hogy csak igy kivillant mindent, akkor nem csoda hogy megkapja a pasi szemet. Megdugna, mert olcson nezel ki es mind tudjuk hogy olcso arunak sok a vevoje. Nem meglepo hogy o is koztuk lenne. Veheted jelnek.
2016. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is szexuálisat, vonzalmat azt jelent.
2016. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Kislány, úgy mentél szórakozni, h bugyitól melltartóig mindened kint volt...ha 100 kilós lennél és ronda, akkor is megnéznék, mert ki van rakva közszemlére.


Amúgy sztem ez nagyon durva :D

2016. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Farmer volt rajtam, meg egy tank top!!!!!!
2016. márc. 6. 17:54
 9/11 A kérdező kommentje:
Amikor lehajoltam,hogy bekossem a cipofuzom, akkor villant ki a bugyi, es a kardigan lecsuszott a vallamrol, ekkor latta a top alatt a melltartot!!
2016. márc. 6. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Na hát ezt mondjuk mi is, h lehajoltál, kint volt a s.egged, még egyet mozdultál, kint volt a melled:D


Fel kell öltözni normálisan és akkor nem kell majd zavarba jönnöd.

2016. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!