Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha utálkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha utálkozó kommentet kell írni, rögtön ott vannak százan, de ha az a kérdés, hogy mit szeretnétek, fiúk, akkor nem jön semmi válasz?

Figyelt kérdés

Ha valami olyan kérdést teszek fel, ahova bármilyen mellékszálról lehet írni szidást, beszólást, az mindig lesz.

De hónapokkal ezelőtt írtam ki egy kérdést- most ki van emelve, hogy milyen ajándék esik jól nektek, mire vágytok? Erre megy egy árva válasz jött összesen...


2016. márc. 6. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor most gyorsan :D Nem tudom mi az árkategória, de a férfiak annak örülnek ami hasznos. Az ilyen szerelmes párnáknak meg ilyesmiknek nem igazán. Sokkal jobb egy termosz, törölköző, akár takaró ilyenek. Én örülök táplálékkiegészítőnek is, mert edzek, ha nagyon nagy alakalom és nagyobb a keret, akkor egyértelmű óra. :D
2016. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. márc. 6. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Te az ágymba hiszti nélkül, amennyiben inteligens lennél jól esnél. Most elégedett vagy?
2016. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az alakalomtól az óra rossz ötlet. Én már vettem is kaptam is órát. Egyik sem volt gagyi: kb. 100k ft. Akinek adtam nem tetszett. Amit én kaptam az + nekem nem tetszett. Ugyan ez van a b... parüm-től kezdve mindennel.
2016. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elsovel, leginkabb hasznos cucc kell. Pl egy airbus a330-200 winglet. Ja, az jol jonne most. Meg egy bnoxd

Bogre, ha valami elromlott es nem egy draga cucc, akkor az stb

2016. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:

Írtunk mi oda is. Pl, hogy nem szeretjük az ajándékokat.

Lehet, hogy nem pont a te kérdésed volt, de nagyon egybevág a téma.

2016. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én pl örülnék egy fénykard replikának.


Egy igaziért meg leborotválhatnál kopaszra, lefesthetnél rózsaszínre és szörfözhetnél a hátamon.


Happy now ?

2016. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én speciel az ilyen kérdésekre, hogy "milyen ajándék esik jól? " azért nem válaszolok, mert nincs párom, és nyilván arra értetted, hogyha lenne barátnőm ,akkor tőle mi esne jól. Na de mivel nincs, így ilyeneken nem is jut eszembe gondolkodni. Önmagában már annak is nagyon örülnék, ha találnék egy lányt, aki passzol hozzám. Minden ajándéknál jobban esne, ha lenne egy lány aki szeret, és én szeretem. Amúgy szidni, beszólni se szoktam, mert annak se látom értelmét. Viszont az kétségtelen ,hogy ezen az oldalon több magányos ,megkeseredett(ebből következően sok esetben utálkozó) kommentelő van, mint olyan aki boldog párkapcsolatban élne, és csak az lenne a legnagyobb gondja ,hogy milyen ajándékot kap a párjától.
2016. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Értem, hogy itt több az egyedülálló ember, de attól még igazán le tudják ők is írni, hogy minek örülnének- akár jövendő pártól, akár bármilyen rokontól :)

2016. márc. 6. 18:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan dolgok amik fontosak azokat szeretem magam kiválasztani és megvenni. Használhatatlan porfogókat, szemétbe való kacatokat nem szeretem. Igazából olyan dolognak örülnék amit tudok használni, hasznos. De például a kedvenc sütimnek is tudnék ugyanúgy örülni.

Ha rajtam múlna viszont betiltanám az ajándékozást....

Nem azért mert nem adnék szívesen, de manapság már sok ember elvárja, és nem igaz az sem sokaknál hogy a gesztus a fontos, bármennyire is hangoztatják.

2016. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!