Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha utálkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha utálkozó kommentet kell írni, rögtön ott vannak százan, de ha az a kérdés, hogy mit szeretnétek, fiúk, akkor nem jön semmi válasz?

Figyelt kérdés

Ha valami olyan kérdést teszek fel, ahova bármilyen mellékszálról lehet írni szidást, beszólást, az mindig lesz.

De hónapokkal ezelőtt írtam ki egy kérdést- most ki van emelve, hogy milyen ajándék esik jól nektek, mire vágytok? Erre megy egy árva válasz jött összesen...


2016. márc. 6. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az a gond az ilyen kérdésekkel, hogy ez marhára egyénfüggő. Hiába mondom én el, hogy nekem mi tetszene, ha 20 másiknak az nem jönne be baromira.


Gondolom ha ismered eléggé és tudod mi a hobbija, akkor azzal kapcsolatosan kéne valamit venni.


Az utálkozó kommentekre meg csak annyit, hogy sokan itt engedik le a gőzt. Ez van.

2016. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ide az emberek nagy része feszültség levezetni jár és egy normális kérdésre nehéz anyázva felelni, és hangoztatni a radikális gondolataikat, amiket sosem mondanának ki mások előtt.
2016. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ~OnLány~ ***** válasza:
De kinek lenne az ajándék és milyen alkalomra?
2016. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!