Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek vagy jobb ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek vagy jobb ha nem foglalkozok vele?

Figyelt kérdés
4 hónapos terhes vagyok. Az apuka elhagyott nem akarja a családot. Meg gondolta magát.Nem bánom mert nagyon sokat veszekedtünk és szemmel látható volt,hogy szenved az egésztől.Van egy kislányom aki 5 éves.Saját házam van és dolgozom is.Azt gondoltam,hogy jól elleszünk majd a gyerekekkel és nem is gondolkodtam azon,hogy bárkivel együtt legyek ezek után.Legalábbis egyenlőre.Viszont egy ideje egy régi ismerősömmel beszélgetünk.Már régóta ismerem.Volt egyszer köztünk egy kis együtt járás de inkább fiatal kori szerelem volt az.Mindig is tetszettünk egymásnak de neki is volt családja és én is más felé voltam.Most viszont nagyon érdeklődik irántam.Elfogadna gyerekestől,terhesen is. Régebben eléggé falta a nőket,bár az régen volt. Mindenki változhat.Nem tudom,hogy terhesen bele menjek e egy kapcsolatba.Furcsállom. De érdekelne mint férfi.Nagyon szeretek vele lenni.

2016. márc. 8. 08:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most már nincs családja? És biztos, hogy téged akar feleségként? Ebben az esetben tisztáznám, el tudná-e képzelni, hogy elvegyen feleségül. Mert ha ő is csak egy időre akar, mint a volt párod, akkor azt csak a már meglévő és a leendő gyereked fogja megsínyleni.
2016. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát bocsánat de gondolom sem te se más nem úgy kezd el valakivel együtt járni,hogy az első randikon már leszögezi,hogy " Márpedig feleségül kell vegyél ! " Hát majd kialakul idővel. Nem is akarok vele egyenlőre semmi komolyabbat az ismerkedésen kívül. Amúgy meg ha nem lenne komoly akkor nem hiszem, hogy kezdeni egy terhes csajjal. Rengeteg nem terhes nő rohangál ám a világba. Én feltételezem,hogy tetszem neki. De majd elválasztja az idő. Nem kell sietni van idő megismerni egymást és eldönteni a részemről is, hogy komolyabbat akarok tőle vagy sem. Láttatlanba kocsit sem veszel hanem kipróbálod. Nem igaz ? :)
2016. márc. 11. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!