Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiunak tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiunak tetszik egy lany, de van baratja akkor annyiban hagyja a dolgot?

Figyelt kérdés
tiszteletben tartja tegyuk fel, de varja azert, hogy a lany adjon valami jelet ?
2016. márc. 8. 17:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
ez mar megdoglott csak kell kis ido. Koszonom tenyleg es bocs csak nagyon rossz ez igy. Vele kell folgoznom ha azt mondja nem var az irto ciki lesz
2016. márc. 8. 18:22
 12/22 A kérdező kommentje:
ja bocsanat azt nem mondtam hogy en vagyok a lany
2016. márc. 8. 18:23
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha te most másra vársz, vágysz, akkro nem valami happy a kapcsolatod szóval hagyd ott a párodat mert ez csak játszadozás a másikkal
2016. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, akkor tehát neked kell egy srác akinek csaja van.

Így se sokkal másabb a dolog. Ha tényleg döglődik a kapcsolat, csak annyi a dolgod hogy tudatod a sráccal hogy érdeklődsz iránta.

Hidd el, ha nem vak vagy hülye észre veszi. 20/F

2016. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
ja nem nem. Nekem van parom es tetszem neki. Tudom. Reszegen elmomdta. Tudja hogy van pasim es igy nem csinal semmit. Sejti, higy nem tul jo de meg sose meseltem neki csak halhatta ahogy masnak.
2016. márc. 8. 18:29
 16/22 A kérdező kommentje:
na ezaz! Nem tudatja velem h kellek neki! Az h reszegen mondot felre erthetot az ennyi de nem tudom mivan
2016. márc. 8. 18:30
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha van barátod, akkor nyilván azért nem tudatja, mert nem akar hülyét csinálni magából, még akkor sem, ha másoktól hallott a rossz kapcsolatról (az nem valami megbízható forrás).
2016. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
ertem. koszonom tenyleg segitseget. Otlet esetleg valakinek, hogy mit kene tennem?
2016. márc. 8. 18:35
 19/22 Költőnő? ***** válasza:
Ha te vagy a csaj, miért is kéne h várjon rád vki, ha kapcsolatban vagy?
2016. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
most meg
2016. márc. 8. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!