Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít "sikernek" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít "sikernek" egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

És mikor sikeres egy kapcsolat?

Ha mindketten boldogok, jó a szex, nincsenek pénzügyi gondok..

Csak ennyi lenne akkor a "tökéletesség"?


2016. márc. 9. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

- Fözzön

- Mosson

- Vasaljon

- Dugjon jól

- Tegye amit mondok, ne dumáljon vissza


Ennyi kell, a többi úgyis csak illúzió és téveszme.

2016. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, nekem soha eszembe nem jutott ezt a szót használni a kapcsolatomra. Jól működő, kielégítő, harmonikus, ilyesmiket szoktam mondani. Sikerest nem.
2016. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

És milyen a kapcsolatod, hogy ezt a szót használhatod? Mármint... Mikor lesz olyan egy kapcsolat?

2016. márc. 9. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Nincsenek tabutémák, mindent meg lehet beszélni vele, tartalmas közös programokat csinálunk, közösek az elképzeléseink, azonosak a szexuális igényeink, hirtelen ennyi jut eszembe. Anyagiakat nem szoktam bevenni ebbe.

2016. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az, ha mindketten fel vagyunk dobva.
2016. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Gondok, hullámvölgyek mindig lesznek. A nem mindegy az, hogy hogyan viszonyulunk ehhez.


Ha lehetünk őszinték egymással és bízhatunk egymásban, akkor lehet haladni előre. Az anyagi helyzet is lehet változó, az érzelmi helyzet szintúgy. Továbbá van hogy az életben valaki jobban le van terhelve. De kellő empátiával és bizalommal szerintem legyűrhetőek az akadályok.

2016. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megszeretem-Megszeret

Nem kell megjátszanunk semmit egymás előtt

Nem kell félnem hogy hátbaszúr vagy konspirál

Szerencsésnek érezzük magunkat, hogy megtaláltu egymást

Tudunk együtt haladni az életben

Élvezetek terén tudunk egymásnak jót nyújtani, mindkét fél élvezi a szexet, de mellé lelki síkon is megélik mint mélyebb "dimenziót"

Ki tudunk alakítani egy kis életteret magunknak ami egyfajta menedék számunkra a világ zaja elől.

Megélünk így egymás mellett szenvedélyel-szeretettel-békességgel-izgalmakkal 50-60 évet

Nem nagy különbséggel halunk meg. vagy egyszerre.

2016. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a harmonikus szót szoktam használni.

Sikernek azt tekintem, hogy jól tudjuk kezelni a konfliktusainkat, minden nehéz helyzetből győztesként jövünk ki mindketten. Mert minden párkapcsolatban vannak nézeteltérések, súrlódások, nehézségek, nekünk most bőven kijutott az utóbbiból, nagyon nehéz időszakon vagyunk túl.

De amikor minden egyes nehéz helyzet után azt érzem, hogy igen, ezt is megoldottuk, közösen, akkor úgy érzem, együtt verhetetlenek vagyunk!

2016. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!