Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nagy korkülönbségről?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves lány vagyok. Sosem akartam idősebb férfiakkal lenni, a barátaim is inkább kisfiúsabb természetűek voltak. A jelenlegi párommal minden jó volt, egészen mostanáig. Van egy 30 körüli férfi, aki a közelemben lakik és többször is láttam már a buszon. De nemrég leült velem szembe és egész úton bámult. Sokszor rápillantottam, de az egészet helytelennek éreztem. Mikor leszállt elköszönt tőlem. Végig úgy éreztem, hogy ennyire még nem vonzódtam senkihez, valami volt benne, amitől napok óta megőrülök, és csak rá tudok gondolni. Nem csak egy helyes srác volt, akivel nézegettük egymást, ez teljesen más.Mi lehet ez az egész, normális, hogy egy ennyi idős jóképű férfi ennyivel fiatalabb lányokkal szemezget és mi lehet benne, ami megfogott engem? Ha következőleg leszólít, merjek vele egyáltalán beszélni?

2016. márc. 9. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Nézd én 25 voltam, amikor a 18 éves barátnőm elhagyott egy 35-36 éves férfiért, aki épp akkor frissen vált és gyerekei is voltak... Hogy ő mit akart akkor egy éppen, hogy 18 éves lánytól aki akkor lett csak nagykorú nem tudom, és hogy ő mit akart egy lassan apja korútól azt meg pláne nem. De nem is érdekel azóta nem beszélünk.

Köztetek ez a korkülönbség kevésbé drasztikus, ha szimpatizálsz vele, akkor nyiss te is felé. Nem vagy köteles a mostani kapcsolatodban maradni, ha most meginogsz máskor is megfogsz, így jobb mindkettőtöknek ha minél előbb vége ez tapasztalat.


Én azt mondom próbáld meg :)

26F

2016. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Hallod neked sem kell sok: felrúgnál egy saját véleményed szerint jól kűjödő kapcsolatot, csak mert egy csóró fazon rádköszönt a buszon?!
2016. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Jah amúgy ez tényleg fura. És még azt mondják a pasikat könnyű elcsábítani...ez a pali konkrétan csak nézett és te már beindultál. Tudom milyen egy 18 éves lány de ne láss bele olyan mély dolgokat mert csak szexre megy. A barátoddal meg nem tudom mi lenne a helyes dolog Talán szakítani ha ennyi elég neked ahhoz, h napokig a palin gondolkodj
2016. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a hármas is mondta, nem jelent neked annyit a mostani barátod, ha ennyit tudsz róla álmodozni. Ha szeretsz valakit nem tudsz nem vagy képes másra napokig gondolni... Ez így nem az igazi!
2016. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!