Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! És ha egy közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! És ha egy közepes testalkatú lányt láttok meg? (aki nem csont sovány, de nem is "csüngőhasú"? Mi jut eszetekbe? Bejön?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be
2010. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
istenem. nincs jobb dolgod, mint ilyen sz.r kérdéseket kiírni?!
2010. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Te nagyon gyenge értelmi színvonalon vagy!

Vagy tetszik valaki vagy nem. Ez nem konkrétan testalkat kérdése.

Az azonban elmondható a mai világban, hogy a vékony lányok több fiunak tetszenek mint a mangalicák.

2010. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

minden az összhangon múlik ha van egy csaj akinek bomba teste van de az orrán van egy fej az azért elég gáz!


egy ducibb csaj is lehet vonzó ha megfelelő ruhákat válasz pl nem lógatja ki az úszógumikat mindenki tudja hogy van de ha eltakarja az nem kiábrándító remélem érthető amit írok


szóval az első benyomásnak mindig jónak kell lennie ha valamit akarsz később az adott pasitól

2010. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj én sem vagyok 50 kg, de sosem volt belőle problémám. :) Jó 300 kg sem vagyok, de akkor sem vagyok ez a mai ideál piszkafa. Egyszerűen csak tudni kell elegánsnak lenni, szépen öltözni, nem haspólóban és ennyi. Meg legyen önbizalmad, attól, hogy valaki nem sovány, nem feltétlen ronda, sőt :) Ha magadat nem látod szépnek, mástól se várd el, hogy annak lásson téged :)
2010. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az arca nem jön be, akkor nem érdekel hány kg. Ha viszont megvan a "kisugárzás", akkor bejön az ilyen lány. Sőt nekem jobban bejön aki formás, mint akinek letöröm a karját ha megfogom a kezét, mert olyan vékony. Egyébként már ducibban is láttam jó csajt, mert olyan szexuális kisugárzása volt, hogy a -40kilós kokos csajok is megirigyelhették volna:) F/21
2010. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megoldhatod a vitát, tegyél fel egy képet magadról.
2010. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!