Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekek miatt együtt maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek miatt együtt maradni lehet egy életen át?

Figyelt kérdés
házasság, szerelem, barátsággá válása után. Sosem voltam szerelmes a férjembe. Mindig egy nagyon jó barát és bizalmas volt nekem. Ö még mindig nagyon szeret, tudom. Én vele maradok, mert kisgyermekeink vannak, de nem vagyok boldog. Van itt más aki gyerek miatt van együtt a párjával? Meddig lehet így lenni? Életen át?
2016. márc. 9. 12:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%

Együtt lehet maradni, de ezzel kb. megfosztod magad az igazi élet lehetőségétől.


Viszont, ha van benned gerinc, vele maradsz, mert gyermekeket szültél neki, annak ellenére, hogy nem voltál belé szerelmes. Éveket raboltál el az életéből. A gyerekeidnek is tartozol azzal, hogy az apjuk mellett lehessenek, ha már ilyen érzelmi viszonyba szülted őket.

2016. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
37 Éves nö vagyok..
2016. márc. 9. 12:33
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
A korod szerintem nem számít ebben az esetben.:)
2016. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

És most mi változott? Mi az amiért nem vagy boldog?

A férjed amúgy sem szeretted szerelemből. Mindened megvan. Akkor? Mi az ami más amiért most jutottál el arra a pontra, hogy nem találod magad boldognak?

2016. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

Van ilyen ismerős házaspár. 2éve nem volt szex, 2 pici gyerek, egy hatalmas családi ház, autók és kb 30 millió hitel.

Nincsenek rosszba a férjével csak valamiért nem kívánják egymást, a Nő egy kicsit meghízott, de nem vészes. Együtt mennek nyaralni, nevelik a gyerekeket, de szerintem mindketten másnál keresik a boldogságot. Mondhatni nyitott házasságnak, de itt teljesen megszűnt az intimitás a házastársak között, beletörődtek, ennyi.

Szerintem a gyerekek érdekében ezt be lehet vállalni, de csak akkor, ha mind2 fél elfogadja a feltételeket és nem egyoldalú.

38F

2016. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én sem értem a problémát. Ha MÁR NEM lennél szerelmes és sehogy nem tudod visszahozni a lángot, nem vagy boldog, akkor értem.

Viszont te soha nem voltál szerelmes belé..akkor mégis mi változott? Felnőttél?

2016. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem kell egy életen át.Ha a gyerekek kirepülnek,akkor aztán mehet mindenki a saját útjára nyugodt szívvel.Csak hát ötven évesen már nehezebb párt találni.Én is ezt nem értem,amit a többiek,hogy nálad nem is volt szerelem,így házasodtál.Lehet azért,mert már ketyegett a biológiai órád.Nem szóllak meg emiatt,de a gyerekek életét nézve nem volt helyes döntés.Szerintem válni fogtok idővel.
2016. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Úgy mentél hozzá, hogy nem vagy szerelmes, ezt vállaltad.

Szeret téged, egy család vagytok.

Nem iszik, nem ver, nem csal meg.

Semmi sem indokolja, hogy ezek után elválj tőle.


Ezen akkor kellett volna gondolkodni, mielőtt összeházasodtál vele.

2016. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem, és nem is szabad. Most komolyan azt akarod, hogy a gyerekeid ne lássanak egy rendes szerető családi példát? Egyrészt te boldogtalan vagy, ez úgyis meglátszik rajtad, szerintem a gyerekeidnek is csak olyan családi példát akarsz adni, ahol mindenki boldog és kölcsönösen szeretik egymást.
2016. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%

#9: És a férj?


Itt mindenki a nőt sajnálja meg a gyerekeket. Ennek a férfinak a legszebb évei lettek oda egy nőért, aki sosem szerette, és ezeket az éveket SOHA nem fogja visszakapni a kérdező önzősége miatt.


A férfi szereti a nőt, ez jó példa a gyerekeknek, és szerintem a gyerekeknek jó, ha az apjuk mellett vannak. Az anyjuk példáját amúgy sem kell követniük, mert érzelmileg 0.

2016. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!