Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erős, önmagukat ellátni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erős, önmagukat ellátni képes, okos lányoknak van esélyük, hogy legyen barátjuk? 20/L

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, megvannak bennem azok a tulajdonságok, amik egy fiúban is, elég erős vagyok,elbírok bármit, mert edzek, sokan csodálkoznak is emiatt. Emellett elég férfias szakmát tanulok, szeretem, logikus gondolkodású vagyok, és mindig jobban szerettem barkácsolni, bunkert építeni már kiskoromban is, és nem tűrtem, ha segíteni próbáltak bármiben, mindent magamnak akartam megoldani. :D Ilyen tulajdonságok mellett úgy érzem, hogy a fiúk nem sokáig bírnák mellettem, mert ha önmagam maradok(márpedig szeretnék), akkor egy idő után nem éreznék eléggé férfinak magukat, mert nem vagyok az a lány, akinek folyton segíteni, magyarázni kell, akit annyira babusgathatnak. Ha pedig megjátszom a gyengét, akkor nem lennék harmóniában magammal..

Úgy érzem nem halnék bele, ha nem lenne senkim, viszont azért jó lenne valakiről gondoskodni, szeretni, de így esélytelennek érzem..

Vannak olyan fiúk, akik el tudnak viselni egy ilyen lányt?


2016. márc. 12. 10:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdés alapján ìrni akartam te vagy a tökéletes nő szàmomra. Leìràs alapjàn " jó lenne valakiről gondoskodni" nos egy pasiban is mevannak ennek az érzésnek a pàrjai. Egyszer egy majdnem élsportoló kajakozó nyomúlt rám de mell és mellizom közt nem làtram különbséget. Mivel agràrmérnök vagyok szeretnék egy lelkileg erős testileg el bìr egy (zink)cinvödör vizet . És nem fél a tyúkoktól (àllatokkal szemben is kell az erős jellem legtöbb megérzi a félelmet). De emelett azért a nö legyen nő bujjon "doromboljon" érezzem , hogy ő a nő. Szóval amit ìrtál magadról az jó és szép ha kettesben kicsit érzékenyebb lànnyá tudsz válni.
2016. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy olyan lànyt, aki lelkileg erös.. . bocsànat figyelmetlen voltam.
2016. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!