Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonozzam neki?

Figyelt kérdés
Barátom imádja a nyakamat csókolgatni, én meg totál felizgulok tőle, de nála nem igazán működik a dolog.Rá nem hat annyira a nyakra puszi, a hasát sem puszilgathatom mert nagyon csikis.Egyedül az használ neki egy kicsit, ha a haját simogatom.Hogy tudnám még feltüzelni?mert azért az elég monoton ha folyton a hajában turkálok, szerintem..tippeket várok!
2010. ápr. 2. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerszámára gondolom még nem is gondoltál!:/

Pedig nem ártana:D

2010. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mind2-en szűzek vagyunk, amikor rajta fekszem néha szoktam úgy mozogni, de kicsit félek a dologtól, fura érzés érezni hogy áll a dolog, mindegy..

Csók közbenre gondoltam.

2010. ápr. 2. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csók közben is tudod arra felé simogatni, akár nadrágon keresztül is. Amúgy meg, ne aggódj, nekem is fura volt eleinte ha éreztem, hogy a pasimnak áll, de inkább örülj neki :)
2010. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

markolászd a fenekét,húzd mégig a körmöd a hátán (de csak óvatosan),amikor a hajába túrsz akkor markolj bele és húzd hátra a fejét,csókolgasd a fülénél,harapdálhatod a száját vagy a nyakát,próbáld ki mennyire érzékeny a mellbimbója

előbb utóbb úgyis rájössz hogy hol élvezi a legjobban,de persze majd ha a csóknál tovább juttok,akkor fogsz igazán ráérezni a dologra ;)

19/L

2010. ápr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, fura még kicsit az elején, de annál nagyobb elismerés nem kell szerintem, mint megérezni, hogy már áll a srácnak mereven. Ez aztán persze engem is iszonyatosan felizgat, szóval gerjesztjük szépen egymást... :)


Azt pedig csak támogatni tudom, hogy simogasd neki, akár csókolózás közben is. Először elég csak ruhán keresztül, ha nem akarjátok elővenni. ;)

2010. ápr. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kísérletezz

[link]

2010. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szűzen is lehet pettingelni. Mi nem szeretjük, ha csak úgy felizgatnak minket, aztán semmi:)
2010. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, még várok válaszokat/javaslatokat!
2010. ápr. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!