Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok legyszi ötletet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok legyszi ötletet, hogy hogyan deritsem ki, hogy mit csinalt a baratnöm a hatam mögött?

Figyelt kérdés
Az exemnek es nekem van egy közös baratnönk. A volt baratommal azert szakitottam 3 ev utan,mert a baratnönk azt mondta,hogy a baratom engem nem szeret es nem is akar velem lenni csak nem meri megmondani. Ez volt tavaly összel.Azota lett egy baratom.Ö nagyon jo ember,de sajnos nem szeretm.Meg is mondtam neki,ö ennek ellenere velem akar lenni.A lenyeg az az,hogy a fülembe jutott,hogy az exem szomoru amiatt,hogy uj baratom van.Probalt velem kapcsolatba lepni,de en elzarkoztam töle.A "baratnömön" meg azota eszrevettem,hogy szabalyszerüen kinoz azzal,hogy többszöri keresem ellenere allandoan az exemröl beszel boldogan,hogy miket csinalnak együtt,pedig tudja,hogy meg szeretem.Az uj baratommal is megprobal minket szetszedni.Az a gyanum,hogy az exemmel is szandekosan szedett szet minket.Hogyan tudnam kideriteni az igazsagot? Az exemmel nem beszelek.
2016. márc. 15. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Most akkor gondolj bele, hogy ebben a pillanatban is hányan éheznek Etiópiában. Akkor most komparáld a két problémát. Megvan ?
2016. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Nekem egyertelmu a leirasodbol, h a bnod csak szemetsegbol szedett szet a mostani exeddel. Nem kellett volna a bnodre hallgatni. Sajnos elhibaztad es tul keson jottel ra.

Ne baratkozz tobbe a csajjal.

Az uj pasi szeret teged, legyen az eleg neked.

N

2016. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs a szerelemröl...
2016. márc. 15. 14:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.En nem szeretm a mostani baratomat.Nagyon tisztelem,megprobaltam megszeretni,de nem megy.Mondtam neki,de ö folytatni akarja.
2016. márc. 15. 14:14
 5/14 VirágésBence ***** válasza:
Nem értem, hogy miért hallgatsz a barátnődre és miért hagyod, hogy ilyen szinten beleavatkozzon a kapcsolatodba, nyilván bejön neki a volt barátod ezért mesél folyamatosan róla, szerintem nem a barátnőn keresztül kéne intézned az ügyeidet, hanem szemtől szembe megbeszélni a volt barátoddal, hogy mi a helyzet.
2016. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szeretnem is vele megbeszelni,de a csaj a legjobb baratnöje.Felek,hogy veszekedne velem,ha felhoznam az ügyet.
2016. márc. 15. 14:18
 7/14 anonim ***** válasza:
xDDD
2016. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te tényleg ezért szakítottál? Erre nem tudok mit mondani... a bnődnek bejön az exed és így akarta h szétmenjetek ami össze is jött neki. Azért mesél ilyeneket mert tudja h neked fáj és még messzebb akar lökni tőle. Istenem de birka vagy, már bocs!
2016. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van. :( De legalabb kiderülhetne az igazsag,hogy ne tudjon masoknak sem kart okozni...Biztam benne,nagyon jol adta elö a dolgokat.
2016. márc. 15. 14:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Tehát instant dobtad a barátod anélkül, hogy megbeszélted volna vele ezt az egészet és azóta sem beszélsz vele, pedig még mindig szereted és valószínüleg ő is téged. Hmmm. Három tippem van, vagy tizenéves kiskamaszok vagytok (ezesetben nem jó a kategória), vagy a barátnőd egy manipuláló zseni, vagy tényleg nem értem a szerelmet :D
2016. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!