Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek pénzéhesség arany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pénzéhesség arany nyakláncot kérni több, mint tíz év házasság után, ha a pasi magától nem vesz?

Figyelt kérdés
Olyan választ nem kérek,hogy vegyek magamnak,én tőle szeretnék kapni.
2016. márc. 16. 12:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedhetitek, miért ne kérnéd meg? Nektek kell tudni, mennyire luxus vagy nem. Édesanyám pl. lassan harminc éve házas, és vagy húsz éve vágyik aranyláncra, de mindig belátja, hogy vannak sokkal fontosabb dolgok az életben (gyerekek, családi nyaralás, háztartás).
2016. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Ez az anyagi helyzetetektől függ, nem a 10 év házasságtól:) Ha túlzottan nagy terhet róna a családi kasszára, akkor igen. Ha számotokra ez nem lenne megterhelő, akkor nem.
2016. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
4%
O mit kap toled a pncin kivul?
2016. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
10%
Én arra lennék kíváncsi hogy minek neked a fuksz? Ki akarsz tűnni a többi csaje előtt tezsvírem? Attól még nem akarnak neked többen puját csinálni!
2016. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Most azt szeretnéd, ha titokban kiválasztana egyet, ami nem biztos, hogy tetszik neked (vagy a legjobban tetszik neked)? Nem lenne jobb, ha elmennétek együtt és megvennétek, azt ami tutira tetszik és tutira hordani fogod?
2016. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Hát, ha előre megkérdezi, mire vágynál, és telik rá, akkor nem, de ha kikunyerálod, az furcsán veszi ki magát, az már nem olyan ajándék. Egyébként nem csak csillagászati áron lehet arany láncot venni. Én anno elsőáldozásra meg ballagásra kaptam a családtól egyszerűt egy kis medállal.
2016. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Nem. De remélem képes vagy a tudtára adni.
2016. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
0%

Talán valamelyik barátnőd kapott a párjátol valamit te meg nem?Jaj szegényem ha lesz időm akkor sajnállak mint azt a 3 új kopaszt akiket hozzám osztottak be. :P

Amúgy kérni lehet kapni már nem biztos.Attól nem leszel se több se értékesebb.Ha meg villogni akarsz vegyél egy zseblámpát és villogj... :P #trollface

2016. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Saját ház van,két kereset,gyerek nincs.

Nem annyira a nyaklánc a lényeg.Mindig is szerettem volna legalább egyszer-kétszer valami értékesetkapni,hogy fontosnak és szeretve érezhessem magam.Nem havonta,hanem életemben egyszer-kétszer.Erre látom,hogy nem egy ismerősöm még házasság nélkül is el van halmozva ajándékokkal,én meg évek alatt nem kaptam semmi értékeset.Más lenne,ha éheznénk,de ilyen körülmények között tisztára rosszul esik,hogy nem erőlteti meg magát.Mondtam már neki,de nem ért semmit.Én nem vagyok ilyen smucig az ajándékozásban,ha szeretek valakit.

2016. márc. 16. 15:13
 10/42 anonim ***** válasza:
22%
Az már régen rossz hogy attól érzed magad értékesnek hogy ékszert kapsz.Honnan tudod hogy az ismerőseid kapcsolata jól működik?Látszat.Te is egy ilyen látszat akarsz lenni?
2016. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!