Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sportos lányok nálatok mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos lányok nálatok mennyire feltétel a sportos testalkat?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy ilyen lány. Már régóta nem tudom motiválni magam a mozgásra. Előtte majdnem két évet végig edzettem, meg is látszott rajtam az eredmény, de később egyre motiválatlanabb lettem, sajnos több csalódás is ért az is rátett. Aztán már lassan egy éve alig sportolok valamit. Nem tudom motiválni magam, de ha lenne valakim tudom erőre kapnék.

Elmondjam neki ezt? Ha együtt lennék vele szívesen mozognék vele még többet, mert így egyedül nem tudok erőre kapni. Előbb is futottam motiváltam magam, aztán alig tudtam valamit futni és most szomorú vagyok emiatt.


2016. márc. 17. 13:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Hasonló a hasonlóhoz,nyilván nem véletlenül izzad,edz,és diétázik egy ilyen lány.
2016. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért lehetnek kompromisszumok is egy párkapcsolatban.
2016. márc. 17. 13:25
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem lehet,ez nem az.

Ha ő edz akkor el is várja joggal.

Hasonlót a hasonlót vonzza.

Ne próbáld magad nyugtatni,ha egy ilyen lány kell TEGYÉL ÉRTE,vagy keres egy olyat aki nem ilyen.

2016. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tettem érte régebben, de most nincs erre motivációm. Egy imserősömmel se tudok mozogni, igaz egyedül edzettem majdnem két évet. Miért kell az, hogy azonnal jól nézzek ki és azonnal sportos legyek? Mit ezzel sietni? Mindenhez idő kell. Szeretnék változni, csak most nem érzek erre motivációt.
2016. márc. 17. 13:32
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Mert egy ilyen lányt szeretnél,és őt nem érdekli a körítés,mivel hamar kap olyat aki hasonlóan sportos és jól néz ki,a többit neked kell megoldanod,őt nem érdekli.
2016. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha ilyen nagyképű szívtelen rib..nc akkor rohadjon meg! Én legalább őszinte vagyok, elmondanám neki, hogy szivesen mozognék vele együtt, mert párkapcsolatban amugyis erőre kap az ember. Velem is ez a helyzet.
2016. márc. 17. 13:38
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

Ilyet ne mondj,hogy rib_nc,mert ez nem az,hanem igények mások.

Ezt el kell fogadd,a lányok így működnek ez a kategória,gondolj bele van egy céged kit fogsz felvenni aki 0 tapasztalattal rendelkezik adott területen és nincsen mit ennie vagy egy olyat aki sikeres már keni vágja az ipart és mivel ilyen ezért válogathat?

Nyilván a második az első oldja meg a kutyát nem érdekli.

Na ugyanez a helyzet itt is,olyan körben van ahol sikeres,kisportolt pasik vannak.

2016. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És honnan tudod ezt biztosra? Csak a szokásos szar negatív válaszaiddal jössz, mintha annyit mindent tudnál. Eddig egy normális választ nem tudtál írni.
2016. márc. 17. 13:44
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Miért negatív csak azt írom amit tapasztalok,kemény tudom,de ezeket már láttam ezeket a dolgokat.

Egy hasonlatot próbáltam hozni,a körítést nem nézik az emberek hidd el,csak a végeredmény érdekel mindenkit mindenben.


Feltétel náluk,mert hasonló a hasonlóhoz,summa a summához,guba a gubához.

2016. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Tudod mi miatt vélem fake-nek a kérdésedet? Mert azt vallod, nincs, ami motiválna téged jelen pillanatban. Ezek szerint a neked tetsző lány sem elég motiváció, hogy mozogj valamennyit. Fura, mert a valóságban nem így szokott lenni.
2016. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!