Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sportos lányok nálatok mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos lányok nálatok mennyire feltétel a sportos testalkat?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy ilyen lány. Már régóta nem tudom motiválni magam a mozgásra. Előtte majdnem két évet végig edzettem, meg is látszott rajtam az eredmény, de később egyre motiválatlanabb lettem, sajnos több csalódás is ért az is rátett. Aztán már lassan egy éve alig sportolok valamit. Nem tudom motiválni magam, de ha lenne valakim tudom erőre kapnék.

Elmondjam neki ezt? Ha együtt lennék vele szívesen mozognék vele még többet, mert így egyedül nem tudok erőre kapni. Előbb is futottam motiváltam magam, aztán alig tudtam valamit futni és most szomorú vagyok emiatt.


2016. márc. 17. 13:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Miért lenne fake? Csak mert más vagyok, mint a többi ember? Őszintén eltudnám neki azt mondani, hogy most puhányabb lettem, de változtatni szeretnék magamon. Mostanában egyedül nem megy sokszor próbáltam újra formába hozni magam, de nem tudtam motiválni magam, még akkor se, ha egy szép lány képét néztem. Valamennyire látszik rajtam a régebbi edzés, de most nem vagyok az igazi picit híztam is.

Én csak arra akarok kijukadni ezzel, hogy társas lények vagyunk és nem mindig lehet egyedül eredményesen élni. Volt mikor egyik barátommal edzettem és sokkal jobban ment, mint egyedül, imádtam is sportolni. De most egy ismerősömmel se tudok és nem tudom egyedül motiválni magam.

2016. márc. 17. 14:24
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
ha sok pénzed van akkor lehet kompenzálja az alakodat de akkor sem minden esetben.inkább kezdjél el mozogni :p
2016. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok kigyúrt nő, de rendszeresen mozgok, és elvárom, hogy a páromnak is hasonló legyen a hozzáállása. Nekem csak pozitív változást hozott az életembe a sport, magamért csinálom elsősorban.

Nézd, akinek látszik az alakján is a sport, mozgás, az sem 2 perc alatt érte el, de ha régen sportoltál, ezt neked is tudnod kellene. Már az is motiválhatna az újrakezdéshez, hogy tetszeni akarsz neki.

2016. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én sportolok, ha nem is arról van szó, hogy fél életem a teremben töltöm izzadva. Szeretem, élvezem csinálni, de nem várom el a páromtól, hogy ugyanazokat a dolgokat szeresse minden esetben, mint én. Főleg, hogy mellette kezdtem el sportolni, és bár próbáltam belevinni a "rosszba", csak nem jött össze. Most emiatt már nem fogok szakítani vele. Egyébként is szeretem a mackós alkatot, mit csináljak.


De ha nem az lenne a helyzet, hogy már járunk és én akkor kapok rá az aktív testmozgásra, akkor sem hiszem, hogy ez kifejezett elvárás lenne nálam. Persze, van abban valami, hogy ha egy sportos ember elvárja a jövendő párjától ugyanezt, az teljesen jogos, de szerintem baromira nem törvényszerű. Én azzal akarok együtt lenni, akivel jól érzem magam, ennek pedig nem előfeltétele a sportos test. Ez csak az egészség miatt fontos, én is azért kezdtem el csinálni, és ezért szerettem volna, ha a párom is becsatlakozik. Tegyél egy próbát, max nem jön össze. Nagyon mást nem veszíthetsz.

2016. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

- "A sportos lányok szeretnek sportos fiúkkal lenni"

- "Ha ilyen nagyképű szívtelen rib..nc akkor rohadjon meg!"


Ez a kérdés egy szatíra az itteni egyedülálló férfiak hozzáállásáról?

2016. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sportos lány vagyok, heti 3x súlyzós edzést csinálok és tisztán étkezem. Én ebben hiszek, nekem ez az életem és igen, elvárom, hogy egy igazi férfi legyen mellettem, aki erős, aki kitartó és szép, kidolgozott teste van.

Ha valakinek nincs motivációja és másoktól várja el, az mit gondol? Ne haragudj, kérdező, de te egy kis p.nci vagy, nem férfi.

2016. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnéd meghódítani a csajt,kezdj el sportolni.Ha látja,hogy akarsz változtatni magadon,értékelni fogja,ha nem csak a kinézetre hajt,hanem fontosak neki a belső tulajdonságok is.Ha nem értékeli,tojni rá,lesz más csaj,aki fogja.
2016. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

En srac vagyok, sportos, igazabol ha latom egy lanyon, hogy ezt nagyon figyeli, akkor hagyom a p*csaba :D

Es en pl nem varom el, belso ertekek fontosabbak. (Es meg mindig tudom, hogy noknek tetted fel a kerdest)

Szerintem magad miatt sportolj, engem egy no sose tudna es sose tudott motivalni, viszont az ha latom magamon a fejlodest az nagyon! Ajanlom neked is, hogy ne akarj megfelelni senkinek sem. Hajra!

2016. márc. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!