Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jó pasi mivel tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó pasi mivel tudja elrontani?

Figyelt kérdés

jó, persze a "jó pasi" túlzás, mert rólam lenne szó, csak igy többen megnézik, és általánosságban tudnak válaszolni... :)


én viszonylag gyakrabban kapok pozitivat, mint negativat (mondjuk a zöme 35 év felett jön). Nem is arról van szó, hogy krrrva jó képű lennék, egyszerűen hamar elnyerem az emberek bizalmát, én voltam az a tanuló, akit "na hülye az osztály, de őt meg őt meg engem tegyünk át a másik osztályba, mert őket fel lehet fejleszteni" kategória.


Valahogy a lányoknál mégsem megy. Persze csak azoknál nem, akiket én szeretnék. Sajnos kicsit magas nálam a mérce, elismerem...


nah de ettől függetlenül egy "helyes" pasi mivel tudja elrontani a nőknél az esélyét?"


2016. márc. 17. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! erről veled szívesen beszélnék hosszabban is, mert detto ugyanezt érzem, csak nőként.. vagyis lányként :D

nem tartom magam rondának, a személyiségemmel sincsenek szerintem nagy gondok, de mégse jön össze olyannal, aki nagyon tetszik. a számomra kevésbé vonzó fiúk észrevesznek.... talán mindenki az elérhetetlen után vágyik, sokan ezt mondják nekem.... én pedig nem vagyok az a miss típus, közvetlen vagyok..

2016. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nah akkor, leírom, hogy ez, hogy (legalábbis szerintem) megy. Ha a jokepusegre akarod kihegyezni a dolgot, akkor nagyon de nagyon jóképunek kell, lenned, hogy a lányok nyissanak feléd, talán éjszakai életben ( klub, disco) ez jobban az elonyodre fordithatod.

Tudom sokan azt írjak, hogy a helyes, vagy a pénzes pasik valogathatnak a csajok közül. Ez szerintem nincs, igy. Persze számít. Egy nagyon gazdag, vagy egy extrém helyes srác 60-70% több esélye van becsajozni. De meg ugy sem 100%. S lássuk be ez a kategória mondjuk a férfiak 3-4 % a többség átlagos, nem túl gazdag,nem túl szegény.

Ha eddig nem nagyon jöttek össze a csajozasok, gondold at mennyire vagy helyes, mennyire adsz külsőségekre? (Oltozkodesre, stílusra gondolok)

Két dolog van ezen kívül, amivel meg jo tudsz lenni a csajoknal.

A fellépés, kisugárzás, magabiztosság, ez nagyjából egy csokorban van. Nekem ez az erossegem, tudom azt, hogy értékes ember vagyok, hogy a lany ha összejön velem jól fog járni. Stb

A másik dolog a duma. Ebben sajna nem vagyok jo, s szerintem nagyjából nálad is ez lehet a problema. A haverom, iszonyatosan nagy mester ebben, átlagosnál jóval csúnyább a srác, de kibeszélni a bugyibol a lányokat. Fogalmam sincs, hogy csinálja. De beszélgess, es nyiss meg minél több lányt.

2016. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát, az gáz, eredendően nem vagyok nagy dumás
2016. márc. 18. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!