Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az olyan emberekről, akik hagyják hogy a párjuk halálra dolgozza magát, azért, hogy jólétben éljenek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm,még csak 40 éves,de éjjel-nappal dolgozik,hogy minden luxus meglegyen a családnak.

A feleséget nem is zavarja,hogy a pasija hulla fáradt mindig,a lényeg,hogy a luxus meglegyen.

Szerintem ez baromira nem szeretet....

Ti mit gondoltok erről?


2016. márc. 17. 21:15
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Nekem fontosabb lenne,hogy a párom kipihent és kiegyensúlyozott legyen,még ha ezért le is kell mondani bizonyos luxus dolgokról...
2016. márc. 17. 21:17
 2/44 anonim ***** válasza:
58%
Nekem semmi véleményem erről. Azt viszont visszataszítónak tartom, amikor mások beleütik az orrukat két ember magánéletébe.
2016. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Én nem ütöm bele az orrom senki életébe.

Nem szokásom.

Ettől még véleményem van,és ezért osztom meg ezt egy névtelen fórumon.

2016. márc. 17. 21:19
 4/44 anonim ***** válasza:
47%
Ő dolguk ha nekik így jó, kinek mi köze hozzá!?
2016. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
52%
Az ő dolguk, az ő életük. Ha nekik így jó, akkor csinálják. Vannak férfiak, akik munkaalkoholisták, nem tudnak leállni, lehet, hogy az ismerősöd is ilyen.
2016. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Nemrég látogattam meg egy rokonomat,aki mesélte,hogy a fia mennyit dolgozik,hogy meglegyen minden.

Minden hétvégén szinten wellnesezni mennek,vagy valami program van,mert a menyének nagyok az igényei.

Mutatott képeket is a fiáról,mivel én régen láttam.

Nem mondtam semmit,de látszott,hogy eléggé meggyötört arca van.


Kicsit sajnáltam.

Én nem tudnám boldogan élvezni a luxus dolgokat,ha látnám,hogy a párom ennyire fáradt folyton amiatt,hogy ezeket megadja..

2016. márc. 17. 21:26
 7/44 A kérdező kommentje:

"A véleményed is olyan,mint a s*gged luka.Senkit nem érdekel az sem."


Nem tudom miért vagy ilyen közönséges.

A félreértések tisztázása végett,én nem mondtam erre semmit.

Nem osztottam senkinek tanácsot,csak magamban megfogalmazódott az,hogy miféle nő az,aki ilyen áron képes élvezni mindent.

2016. márc. 17. 21:30
 8/44 anonim ***** válasza:
68%
Van ilyen és gondolom nem csak a feleség igényli a luxust. Ha a férfi úgy érzi nem éri meg vagy valóban borzasztóan sok és ki tudna lépni valószínűleg kilépne. Én sem örülnék, ha a párom megmondaná mennyit dolgozzak vagy mennyit ne. Felnőtt vagyok el tudom dönteni mi fér bele.
2016. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
65%

Te TE vagy. Neked mások az életről az elképzeléseid.

Majd te a saját elvárásod szerint fogsz élni. Másokat pedig hagyni kell, hogy az ő általuk megfelelő életet éljék.

Amúgy, ha hétvégén wellnessezni mennek, akkor annak az embernek van lehetősége kikapcsolódni.

2016. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
63%

Szóval a mama szerint a kisfia túldolgozza magát, hogy a szégyentelen menyének kielégítse az igényeit? Ilyenből levonni következtetést nem igazán pontos dolog.

Azért én meghallgatnám a másik felet is.

2016. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!