Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Tetszem egy munkatársamnak, de nem szeretném, ha kezdeményezne, viszont azt sem szeretném, ha elmérgesedne a viszony.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: én egyedülálló vagyok és a munkahelyemen tetszem egy nős férfinak (elég nyilvánvalóvá tette), viszont én nem szeretnék a szeretője lenni meg semmi ilyesmi, csak próbálnám megtartani a normál kollegális kapcsolatot.

Mióta ebben biztos lettem, próbálom kerülni, hogy ne tápláljon reményeket. Eddig nem is lenne semmi gond. Nem vagyok neki alárendelve sem munkaügyi szempontból, így nem is tud esetlegesen bosszút állni (ha visszautasítom a közeledését).

Viszont úgy érzem ebből gond lehet a munkahelyen. Ugyanis, ha más férfi kollégával van munkával kapcsolatos dolgom, ő egyből megjelenik a közelben (és érzem, hogy féltékeny és dühös). Még ez sem lenne baj, csak az egyik ilyen férfi kolléga neki van bizonyos mértékig alárendelve és félek, hogy neki megpróbálna ártani. Én kedvelem ezt a kollégát, tényleg sokat segít nekem és nem szeretném, ha a nős kolléga kereszbetenne neki, vagy ha emiatt esetleg hátrány érné a munkahelyen.

Egyébként nincs semmi bajom a nős férfival sem, emberek vagyunk előfordul, hogy valaki tetszik valakinek, csak ez zavar, hogy szinte birtokolni akar. És félek ezért esetleg bosszút állna a segítőkész kollégán (rajtam nem tud, mint írtam). Vagy még megfordult a fejemben, hogy a főnök (mindhármunké) elé is kerülhet a probléma, amit nem szeretnék.

Én csak annyit szeretnék, hogy nyugodtan végezhessem a munkámat.

Ti mit tennétek a helyemben? Hogy lehetne leépíteni a nős férfit, ha eddig az elkerüléssel nem ment?



2016. márc. 17. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

butasag azt gondolni hogy az elkerulessel elered azt hogy majd hanyagolni fog


felnott ember vagy legyen annyi eszed hogy rajossz, hogy kommunikacioval kell ezt elintezni


azt mar neked kell eldonteni, mert te ismered az urget, hogy nala a szep szoval valo kommunikacio mukodik vagy az elkuldenimelegebbeghajlatra fog eredmenyt elerni


odaallsz a csavo ele megmondod neki kerek perec es varod a reakciojat


ha ertelmes es inteligens, akkor megerti, veszi a lapot es nem csesztet tovabb


ha egy dilinyos phasz es rosszul sul el a dolog akkor szolj a fonokotoknek, meg mielott kiborul a bili es valami hulyeseget csinal


ne azert szolj a fonoknek hgy csinaljon barmit is, hanem h tudtara add, hogy mi a szitu, mert ha kesobb valami gubanc lesz, akkor te mar bebiztositottad magad es a fonok nem fog meglepodni a tortenteken, hiszen te mar adtal neki egy jelzest hogy lehet hogy kedves nos kollegaval kesobb bajok lesznek


elkerulni...nem is ertem hogy gondoltad hogy barmi eredmenyre fog vezetni...gondolod kiolvassa a tekintetetbol mindazokat amit ide leirtal es majd megerti hogy te mit szeretnel???

2016. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Csak azért nem szeretnék egyelőre a főnöknek se szólni, mert félek ő is berág, hogy csak a baj van velem. És tudod, azért manapság nem olyan egyszerű új munkahelyet találni. Nem szerettem volna nagydobra verni a dolgot, csak csendben elsimítani.

És sajna nem gondolnám, hogy a nős fickó reakciója normális lenne, így is többször volt már dühös, meg gondolom, aki a megcsaláson mesterkedik az elég önző lehet és csak magával törődik.

Meg lehet, hogyha megmondom neki kerek perec, akkor azt mondja, hogy nem is jövök be neki, meg félreértettem, de közben sértett marad és megpróbál majd valami sunyi módon a másik kollégán bosszút állni (akit én nem szeretnék ebbe az egészbe belekeverni).

2016. márc. 17. 22:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy erre én is gondoltam, hogyha nagyon gázosnak tűnik a helyzet a főnöknek kéne szólni, ahogy te is mondtad, hogy bebiztosítsam a helyzetet és tudja, hogy nem én vagy a segítőkész kolléga okozzuk az esetleges gondokat.
2016. márc. 17. 22:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem az elkerülés miért nem működik egyeseknél. Ha valakinek nem keresem a társaságát, akkor egyértelmű, hogy nem szeretnék vele közelebbi kapcsolatot, nem?
2016. márc. 17. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem az elkerülés miért nem működik egyeseknél. Ha valakinek nem keresem a társaságát, akkor egyértelmű, hogy nem szeretnék vele közelebbi kapcsolatot, nem? - NEEEEM abszolut nem!!!


Egy jozan gondolkodasu ember, magas IQ-val lehet hogy venne a lapot, de szerintem ez a nos kollega nem ilyen...


Amugy meg magadbol indulsz ki, ha teged valaki elkerul te veszed a lapot es nem nyomulsz tovabb, de te nem is flortolnel mas pasival ha ferjnel lennel. Vagyis ennel a nos pasinal a "magambol indulok ki" nem mukodik, mert o egyaltalan nem ugy gondolkodik mint mas normalis atlag ember!


Vagyis o sosem fogja venni a lapot amig kesz tenyek ele nem allitod.


Az "elkerülés"be mindenki azt olvas bele amit akar. Te johiszemuen elkerulod, azt hiszed, hogy igy majd rajon, hogy nem akarsz tole semmit, o meg az elborult agyaval azt fogja hinni hogy csak jatszol vele mint macska az egerre es megjobban elkezd nyomulni. Hidd el, csak a szep szoval tudod tisztazni hogy mire gondolsz, mert o a budos eletben nem fogja tudni kiolvasni az elkerulesedbol azt, hogy te nem akarsz tole semmit!

2016. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem tényleg igazad van. Tényleg ő másképp gondolkodhat.

Ok megpróbálok így tenni, ha megint célozgat, megmondom neki, hogy hagyja abba. Csak remélem nem lesz agresszív velem és nem próbál meg kitolni senkivel sem.

Na mindegy, kíváncsi vagyok mi lesz a vége.

2016. márc. 18. 21:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszi, ment a zöld pacsi! :)
2016. márc. 18. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!