Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik sportot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik sportot szeretitek jobban ha egy fiú csinálja, Thaibox vagy Kajakozás?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok , 5 éve thaiboxolok de már kezdem unni, és inkább arra lennék kiváncsi hogy a lányoknak a thaibox vagy a kajakozás jön be inkább ? versenyszerűen csinálnám mindakettőt , vagy ha semelyik sem inkább melyik?
2010. ápr. 3. 17:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) jöhet még :-))
2010. ápr. 3. 18:55
 12/21 anonim ***** válasza:
kenu!
2010. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Imadom ha egy srac kosarazik vagy focizik (((De amugy a kuzdo sportok az igaziak szerintem is ...ugyhogy thaibox szerintem...:)
2010. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
mind a kettő jó.
2010. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lovaglás... XD
2010. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én a kajakot valahogy jobban kedvelem, de a downhill a legkirályabb, extrém, veszélyes szóval ez a legjobb szerintem :), de még pl. a vízilabda sem rossz. A kosár és a foci már szerintem kezd unalmas lenni kicsit...De tudom még a triatlont javasolni, egyik ismerősöm triatlonozik és nekem nagyon bejön. Kérdező, melyik sportot választanád még a kajakon kívül? 14/L
2010. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Thaibox:P
2010. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
jaj de cuki pasikák a kajakosok aztán mikor odamegy kötekedni valaki akkor mit csinál? leveszi a pólóját? XD
2010. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont!!! XDDD
2010. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
na te egy olyan ember lehetsz akit nem neveznék semmiképp sportembernek,nem szívből csinálod hanem csak azért hogy tetszél a lányoknak,ez tudod elég szánalmas.
2010. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!