Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jelenleg mint nő nem jövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jelenleg mint nő nem jövök számításba, emberként már le vagyok ejtve?

Figyelt kérdés
Nagyon nem rég ért véget egy hosszú kapcsolatom, most szokom az egyedüllétet. Bármilyen témában bárkivel indul egy jó beszélgetés, mikor erre terelődik a szó, hogy én még nem akarok egy új kapcsolatba beleugrani, nyom nélkül tűnnek el. Mind. Tényleg annyit nem érdemlek,hogy "bocs, nekem barátnő kell és semmi más, úgyhogy ne raboljuk egymás idejét "?
2016. márc. 20. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nézd! A kérdés egyfelől érthető, másfelől: mire számítasz? Beszélgetni nőkkel is lehet bármiről. Egy férfi egy idő után elunka a trubadúr/lelki szemetesláda szerepét. Nem lehet, hogy itt a hiba? Csak kérdezem, én ezt vettem le a soraidból.


F/38

2016. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy nem akarnak tovább beszélni, lelkük rajta, de egy elköszönés nem fájhat annyira.
2016. márc. 20. 09:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Az elunka: elunja, természetesen.


Nos, ebben igazad van. Sajnos ez nagyon "trendi". Sajnos én is tapasztaltam, és nem csupán a társkeresés idején. A "nem köszönök-nem válaszolok" - mérhetetlen bunkóság, bár néhényan - talán - ettől tekintik magukat titokzatosnak, vonzónak, nem tudom, minek.

2016. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia. Mi beszélgethetünk :) Az én időm nyugodtan rabolhatod.
2016. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnos neten ez a szokás alakult ki,hogy akivel többé úgysem lesz dolga az embernek az bármilyen bunkó módon faképnél hagyható.

Csak kevesen erősítjük az ellentábort.

De aki így lép le az talán jobb is,hogy nem maradt.

2016. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát igen ez neten sokkal gyakoribb, hogy csak úgy faképnél hagyják a másikat.

De sajnos ez mindkét nemre igaz.

2016. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Nem is férfiak kontra nők témára akartam kilyukadni, csak értelemszerűen,nekem férfiakkal van tapasztalatom.
2016. márc. 20. 10:49
 8/12 VirágésBence ***** válasza:
Egyértelmű, hogy férfiként senki sem akar a friendzoneba kerülni egy szép nőnél, ha ez bekövetkezik továbbállnak, a mai társadalom ilyen, nem szokás hosszú búcsúszövegeket írni, főleg a neten nem, csak bezárod a beszélgetést és ennyi.
2016. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt egyetlen egy személy, aki képes volt leírni, hogy "akkor nem is zavarok tovább, szia" ez azért nem olyan megerőltető búcsúszöveg,de jól esett. Tudom, nem kellene ezen túráznom,de ha már én megerőltetem magam és még a legbunkóbb embertől is képes vagyok elköszönni,valahogy sért ez az egész.
2016. márc. 20. 11:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. Ha nincs kapcsolat akkor semmit nem ér az ismerettség. Gondolom nem sok kapcsolatod volt eddig.
2016. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!