Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jelenleg mint nő nem jövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jelenleg mint nő nem jövök számításba, emberként már le vagyok ejtve?

Figyelt kérdés
Nagyon nem rég ért véget egy hosszú kapcsolatom, most szokom az egyedüllétet. Bármilyen témában bárkivel indul egy jó beszélgetés, mikor erre terelődik a szó, hogy én még nem akarok egy új kapcsolatba beleugrani, nyom nélkül tűnnek el. Mind. Tényleg annyit nem érdemlek,hogy "bocs, nekem barátnő kell és semmi más, úgyhogy ne raboljuk egymás idejét "?
2016. márc. 20. 09:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Marhakutya, ezt kifejtenéd bővebben?
2016. márc. 20. 12:37
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért mondja ki az ember, ha te is tudod, hogy mit miért tesz, illetve nem tesz?


Kedvességet nem adnak ingyen mindenhol, mindenkinek. Én legalábbis nem szoktam kedves lenni, de akivel az vagyok, legalább többet ér a kedvességem, mintha mindenkivel az lennék. Megtartja annak, aki még lehet számára fontos.

2016. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!