Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltak olyan szokásai, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak olyan szokásai, jó tulajdonságai az exednek, amik hiányoznak akkor is ha egyedül vagy éppen, vagy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretett táncolni. Én is. Nem voltunk versenytáncosok, de minden buliban, minden koncerten, iszonyú jó párost alkottunk..:)
2016. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen. akármekkora suttyó is volt, ha bajom volt mindig számíthattam rá, ha kellett egy álló nap hallgatta a depizésem. (ez azért idegesítő egy idő után, ámbár nem jellemző nálam)

mindig képes volt felvidítani.jó volt a humora,és pontosan tudta, hogy mikor hogy kell engem kezelni.ez nincs azóta se meg másnál,bár van kapcsolatom.

és a kommunikáció nagyon jó volt.nem csak személyesen, telón is órákig eltudtunk beszélgetni, bármiről, ilyen azóta se volt senkivel.

2016. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 VirágésBence ***** válasza:
Hiányzik a lazasága. Minden szituációban amikor már teljesen felforrt az agyvizem ő mindig mosolygott egyet és lazán lenyugtatott.
2016. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán semmi.

Mindegyik csajtól öröm és megkönnyebbülés volt megválni eddig...

2016. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem nagyon tudok ilyent mondani. Amíg vele voltam az egyetlen pozitívum az volt, hogy néha főzött finomat és ez hiányzik is. De ennyi.
2016. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hihetetlenül türelmes és fegyelmezett, logikus gondolkodású ember, én meg egy idegbeteg, türelmetlen szorongó kis görcs vagyok néha. Ha pánikrohamom volt, ő mindig tudta, mit csináljon, hogy jobban érezzem magam, ha valami miatt idegeskedtem, mindig tudta, hogy nyugtasson meg, és pl az nagyon hiányzott, mikor egyedül voltam és elkapott egy pánikroham vagy ilyesmi.
2016. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem maga a jelenlete hianyzik! Amikor nagyon rossz kedvem volt ot kerestem fel es elmentunk egyutt setalni. Volt h 5-6 orat eltoltottunk(ez nem reg tortent), pedig mar 1 eve h szakitottunk. Valahogy mindig sikerult felviditania. Most meg h el kellett h koltozzek, igy még tavolabb van(1200km) es mar talalkozni se tudunk :(
2017. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!