Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért olyan nyuszik /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért olyan nyuszik / beszariak?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha teljesen rájuk van bízva a kezdeményezés tudnak igazán "tökösek" lenni, de ha egy kicsit is szeretné a nő is kezdeményezni, akkor jön a kifogás - nyafogás … és még ők mondanak bármit a nőkre …
2016. márc. 20. 16:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem FIÚKKAL kéne foglalkoznod, hanem FÉRFIAKKAL.
2016. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%
Ha "tökös" vagy akkor csak tökönrúgnak alaposan, aztán elmegy a kedved tőle. Vagy csak jól megvernek az erősebbek.
2016. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%

Gondolom azért mert az átlagos férfiakat is gyakran elutasítják a nők és ez rosszul esik nekik egy idő után. Ha lenne egy kutyád és állandóan megharapna, nem biztos, hogy szeretnéd simogatni, nem de ?


Az én esetem azonban egy kicsit ettől eltér. Én képtelen vagyok nőkkel kommunikálni, de ennek oka nem a gyáva lelkem által generált lehetetlen eseménytér, csupán a férgeket is megszégyenítő külsőm. Tudod ha egy férfi egyidejűleg annyira visszataszító és nevetséges mint én, akkor a nők már eleve felfigyelnek rá. Meg sem kell szólalnom, vagy mozdulnom és máris kuncognak rajtam és megjegyzéseket tesznek. Ezt az alacsonyságom, a satnya testalkatom és a turcsi orrom indukálja. Én ebben az egyben vagyok jó, ezt hozom ki - esetenként - felnőtt emberekből is. Ennek az egésznek a pozitív mivoltát viszont maximálisan tagadom. Tudod ez olyan, hogy már azelőtt el lettem küldve, mielőtt megpróbálkoztam volna.

Neked hányan ajánlották fel hogy visszalapátolnak a sárban dögönyöző disznó anyádba ? Nekem volt már ilyenben is részem.


Én nem félnék semmitől, nagyon szívesen barátkoznék nőkkel, sőt igazából bárkivel mert a férfiak is csak hülyének néznek. Bementem egy autószalonba nézelődni és az eladó megkérdezte, hogy hol az apukád kisfiú aztán röhögött és otthagyott. Bátorság ? Mire mennék én azzal, ha ennyire ganaj a küllemem.


30 totális csőd F

2016. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

#3


Továbbra is azt mondom a turcsi orr jobb, mint az én karvalycsőröm.

2016. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Turcsi orr vagy karvaly csőr, a lényeg, hogy játékos legyen :)
2016. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
A karvajcsor viszont jobb mint a nagy segg egy férfinál.
2016. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

#5


"szipogok az orromon, e roppant trombitán..."

2016. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Blade Bone ***** válasza:

Szerintem minden férfi ilyen, én is ilyen vagyok. De szolgáljon már mentségünkre, hogy akikben sok érzelem dúl, és normálisak, nem fognak leállni ordítozni egy nővel, hogy ne az legyen amit ő akar.. Ilyenkor a legtöbben csak húzzuk a szánkat, de ez nem válasz, vagyis van esélyetek az akaratotokat érvényesíteni, csak ezt nektek észre kellene venni, mert sok nő ilyenkor el kezd veszekedni, hogy "nem lehet tőled még ennyit se elvárni" meg stb.. pedig a nyafogás, az nem egyenlő egy konkrét Nemmel.

Ja és még annyit, hogy mivel kapcsolatban bennsőségesebb a viszony, csak úgy mint pl családban, egyértelmű, hogy nem akarásnak nyőgés a vége. :D

2016. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kérdező ezt én is tapasztalom... amelyik meg oda mer jönni az csak szexet akar szinte mindig.


/off

A karvaly orr szerintem sexy egy férfin de mindegy :P

A turcsit el sem tudom képzelni...

2016. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves "turcsi orr" és "karvalycsőr", azt hiszem egy picit félresiklott nálatok a kérdés...

Vegyük nagyon egyszerű példának a szexet. Ha a pasi kezdeményez, minden oké és remek, ha azonban a nő kezdeményezné az aktust, akkor jön hogy ez így nem jó, a pasinak KELL (?!?!) kezdeményezni (miêrt is?)

Mégis mindig a nők kapják még hogy " sosincs kedvünk a szexhez", a "fejfájás mindig csak kifogás", etc

2016. márc. 20. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!