Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért ilyen nyuszik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért ilyen nyuszik? Miért nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Áhh hol is kezdjem...jól elvagyok egy sráccal és talán több is lehetne köztünk ..érzem hogy ős akarná de nem meri mondani .. (meg én se xD)... Most akkor kezdeményezzek én? .. vagy várjam amíg Ő?.. vagy csak utalgassak?xd ....... Ti micsinálnátok?:| pls tanácsokat=(
2010. nov. 4. 14:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezhetsz te is.
2010. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

"A fiúk miért ilyen nyuszik? Miért nem mernek kezdeményezni?"


A világ kifordult magából,és kezdeményezz akkor te ;-D

2010. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Moszuke ***** válasza:
51%

nonverbális jelek arzenálja áll a rendelkezésedre.

használd!

2010. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

1."A fiúk miért ilyen nyuszik? Miért nem mernek kezdeményezni?"


2."érzem hogy ős akarná de nem meri mondani .. (meg én se xD)"


Van még egyéb idióta kérdésed?

2010. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
P*csába a nyelvtannal..IGAZAD VAN!
2010. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
14:43<< igen van még kérdésem képzeld:D Ha nem vagy képes normálisan válaszolni akkor nem vagyok rászorulvaxD:D Mellesleg nem érdekel a nyelvtan .. az se h hogyan írok :D Msn szöveg...szleng ..ennyi -.-" ... Ja amúgy megy 5ös vagyok helyesírásból ..nem írom a hülyét pontos j-vel meg egyebek... *_* :D
2010. nov. 4. 14:47
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

Hova kell ennyi smiley?

Ez itt nem az msn kislány..

Ha 5-ös lennél nyelvtanból, akkor nyilván zsigerből megy egy tartalmas, jól megszerkesztett szöveg kialakítása, minden erőfeszítés nélkül.

Hidd el, nem is olyan nehéz..majd megtanulod.:)

2010. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ja kezdeményezz...
2010. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
15 :44 << Hát igen valószínű hogy tanulnom kéne :) Amúgy nekem nem megy a " zsigerből megy egy tartalmas, jól megszerkesztett szöveg kialakítása, minden erőfeszítés nélkül " ..max nagy erőfeszítéssel :)// Köszönöm a válaszokat :)
2010. nov. 4. 16:48
 10/23 anonim ***** válasza:
beszarok, azt hiszik hogy csak nekünk kell kezdeményezni? vagyis hogy mindig a fiúk fognak? Felejtsétek el, főleg hogy már én is beleuntam meg gondolom még páran...
2010. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!