Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább szép vagy okos lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább szép vagy okos lennél ha választhatnál?

Figyelt kérdés

Minkét tulajdonsággal lehet boldogulni az életben.

Te melyiket választanád, szerinted melyikkel egyszerűbb, és miért ?



2016. márc. 20. 18:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Okos vagyok szerencsére. És szintén szerencsére, nem vagyok ronda, bár olyan feltűnő szépség sem, aki miatt megáll a Körúton a forgalom.
2016. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
okos
2016. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Okos :)

Sminkkel mindenki szép ;)

2016. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

-Te Béla,te milyen nőket szeretsz inkább,az okosakat vagy a szépeket?

-Egyiket sem Szivem,én csak téged szeretlek.:-D

2016. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Inkább szép lennék. Okosodni ugyanis lehet természetes módon is, de szépülni nem.
2016. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Most is meglehetősen okos vagyok, szóval ha a jelenlegi értelmi képességeim nem változnának, azt választanám, hogy legyek szebb. Ha viszont tényleg csak az egyik lehetek a kettő közül, akkor egyértelműen az okosra szavazok.
2016. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Boldog :)
2016. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Okos:)De ehhez rengeteg tapasztalatot kell szerezni,nyitott szemmel látni a világot,nyíltnak lenni stb.A külsőség meg nem erény,hanem egy állapot.
2016. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lehet, szépséggel magasabbra lehet törni, de az okosságot választanám, mert akkor legalább nincs meg az esély arra, hogy kihasználjanak.
2016. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem fényezem magam, de okosnak állítólag okos vagyok,

Szép szeretnék lenni pár napig, de olyan pofátlanul jóképű, hogy már a csajok írnak nekem!

pár napig kipróbálnám :) mondjuk 1 hétig :)

2016. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!