Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet annak a magyarázata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak a magyarázata hogy egyes nőknek nagyon fontos a külső másoknak meg szinte alig?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan nőket, akik nagyon válogatnak egy pasikba külső trén, Egy típus ami bejön neki stb

De ismerek olyan nőket is akiknek szinte mindegy a külső és valóban a vékony girnyótól a nagyon kövér pasiig minden típus volt nekik, csúnyától a helyesig tehát mindegy nekik.

Mi lehet ennek a hátterébe?


2016. márc. 1. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
önbizalom vs önbizalomhiány
2016. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Aki sokat csalódott, az egy idő után már nem a külsőségekre megy, hanem hogy rendesen bánjanak vele és szeressék.
2016. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem pl. a kollégám tetszik kb 170cm és macis.. komoly de ugyanakkor kedves srác.. van kinézettre jobb pasi is ahol dolgozok, de nekem ő tetszik. a másik srác 180cm izmos srác.. de valahogy a kisugárzása furcsa. egy gyárban vagyok titkár a rác aki tetszik raktáros :D együtt jövünk és együtt megyünk haza mert ugyan arra lakunk így a buszon is van alkalmunk beszélgetni. szóval nem minden nő ilyen, de valóban sok nő válogatós.
2016. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem még általános sulis koromban folyton piszkáltak a többiek. Kinevettek szekáltak kiközösítettek és elhitették velem hogy olyan ronda vagyok hogy léteznem is fölösleges, pedig nem voltam csúnyább egyikőjüknél se csak nekem nem az jelentett szórakozást hogy eltiporjak másokat így kilógtam a sorból. Én akkor tanultam meg, hogy a külsőségek nem jelentenek semmit mert egy gyönyörű nő is lehet undorító féreg és egy kicsit kevésbé szép nőnek meg lehet olyan lehengerlő személyisége, hogy soha nem vered ki a fejedből ha találkoztál vele. Egyébként is a hosszabb távú kapcsolatoknál az hogy valakinek csini pofija van édeskevés.
2016. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi lehet annak a magyarázata hogy egyes férfiaknak nagyon fontos a külső másoknak meg szinte alig?


A kérdés ugyanaz, és a válasz is. Mert az emberek nem egyformák.

2016. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mind emberek vagyunk, mindenki másra izgul.


Zenéből sem ugyanazt szeretjük, könyvből sem, férfiből, nőből sem. Mi van a hátterében...

2016. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a magyarázata hogy nem vagyunk egyformák!!! Nekem pl volt alacsonyabb pasim,volt pocakos. A jelenlegi párom meg jó kigyúrt. Én az öszhangot,a magabiztoságot nézem! Nyilván van határ.
2016. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, menő csaj, menő munka, menő fizetés, menő kocsi... Amúgy nem egy klasszikus szépség, de feltűnő jelenség, nagyon magas, jól öltözött, márkás cuccok, rendezett, nagy gonddal megkomponált külső. Neki nagyon fontos a pasik megjelenése. Időnként átküldi nekem az aktuális szerelme fényképét, én meg csak annyit szoktam neki válaszolni, hogy ezen sem fogunk összeveszni.

Nekem baromira nem számít a külső, viszont megőrülök egy értelmes, okos férfitől, akinek vannak önálló gondolatai, és azokat megfelelően ki is tudja fejezni, és ha ezen felül jó a humorérzéke, meg ráadásul korrekt is, akkor el vagyok veszve. A fent említett barátnőm meg csak egy lesajnáló pillantásra méltatja az illetőt.


Nem vagyunk egyformák.

2016. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!