Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a lánynak, hogy ne ő kezdeményezzen, hanem hódítsák meg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez szerintem csak a konzervatívabb lányokra jellemző. Ők elvárják a klisé szerinti "szerelmet valllást". Nem tudom mi lehet az oka, szerintem ez csak egy régi szokás, amely beleivódott a társadalmakba. A mélyebb okok talán minden lánynál különböznek e dolog elvárásával kapcsolatban. A kérdésre talán dr. Csernus Imre tudna kielégítő választ adni. 20/F
2010. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Mert terhes a lány.
2010. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azért mert a pasi udvaroljon ne a csaj... szerintem... ezek szerint konzervatív vagyok 21 évesen...
2010. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mert várják a szőke herceget fehér lovon...

na és persze jót tesz a büszkeségüknek,imázsuknak(xD) ha udvarol nekik egy fiú

2010. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
személy szerint nem a szőke herceget várom, csak szimplán jól esik ha nem nekem kell udvarolnom... bár a mai pasik elb*zultak tehát nem tudom mit várok...
2010. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!


Szerintem még mindig szép dolog,ha egy férfi udvarol egy nőnek. Én személy szerint virágot is szoktam venni,ami manapság nem annyira divat,de a nők még most is szeretik(Vagy tévednék?).


F

2010. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert elég szánalmas dolognak tartanám, ha lány létemre nekem kéne udvarolgatnom a fiunak.

Hiába jössz azzal, hogy ma már más világ van, mint régen, vannak dolgok, amik nem változnak.

A nők menstruálnak, a nők szülnek, a férfiak udvarolnak.

Azt meg inkább csak zárójelbe irom le, hogy akkor se kéne olyan fatökű, tutyimutyi "férfi", aki még ahoz is gyáva, hogy megszolitson, vagy udvaroljon.

2011. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mire érted a kérdést.


Ismerkedésnél... Igenis a fiú jöjjön oda hozzám, és mondja a szemembe, hogy szép vagyok! Legyen férfi a talpán és amit akar azt mondja is meg. Sokan pédáloznak az egyenjogúsággal... hát amelyik fiút Én szedem fel ,az milyen szerepet tölt be a kapcsolatba? Anyait? Akkor maradjon otthon ő főzni, mosni és meg kocsmázok és megkeresem a betevő falatot. Ha egy fiú az elején udvarol az azt jelenti, hogy tudja mit akar és nem egy elveszett ember.


Ha szexre érted... ott meg szeretek én kezdeményezni ,mert imádom elcsábítani a párom. Úgy érzem magam mint valami femme fatale akinek lehetetlen ellenállni és ez a szexuális önbizalmam megtöbbszörözi.

2011. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Csak a szokásos. Egyenlőek akarnak lenni a férfiakkal, ami kényelmes az kell nekik, ami kényelmetlen az a férfi dolga. Ha egy nő évente egyszer kezdeményez, vagyis odamegy a férfihoz és beszélgetést kezdeményez, de mégis visszautasítják, akkor vérig van sértve és jön azzal, hogy ők sokkal érzékenyebbek a férfiaknál. Ha viszont egy férfit utasítanak vissza akár több tucatszor, az kit érdekel, hiszen ő a férfi, egy robot, akinek nem lehetnek érzései, viselje el.
2011. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!