Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ezért nem vett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ezért nem vett virágot eddig nekem?

Figyelt kérdés

Múltkor elmeséltem a barátomnak, a padtársam arról beszélt, hogy ő rendszeresen kap virágot a párjától, legtöbbször csak úgy, hogy meglepje, jól esik neki stb... és a végén hozzá tettem a barátomnak, nem esett valami jól ez nekem, mert én a 8 hónap alatt egy szálat sem kaptam. A barátom annyit mondott, ő még sose vett anyukáján kívül senkinek, nem tudta hogy kell, meg hogy nagyon sajnálja szegény virágokat, mert így megölik őket, hogy levágják.

Nem fiatal már, 40-en is túl van.


2016. febr. 16. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Én sem veszek, csak kb 3 évente egyszer, egyébként csak cserepeset, és lexarom hogy azt nem illik. :)
2016. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Én is a cserepeset tudnám javasolni. Mondjuk én nem is tudtam eddig, hogy azt nem illik, nálunk a családban nagyon gyakori.
2016. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Most nem azon van a lényeg, hogy ki van e vágva, vagy cserepes, nekem aztán haláli mind1, de hogy ilyet mondjon hogy mert sajnálja? Nekem volt aki az első randin is hozott, de sose mondta senki, hogy ezzel probléma lenne, inkább kicsit gyerekesnek tartom, ha valaki magyarázatot keres erre.
2016. febr. 16. 09:48
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A padtársad mesélte, és a faszi 40-en túl van? :DDDDDD
2016. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Negyvenen is túl van, neked meg padtársad van... gondolom középiskolás lehetsz.


Vagy azért nem vesz virágot, mert nem akar lebukni a felesége előtt, vagy azért, mert nem érsz neki egy szál virágos sem.


A párom tudja, hogy szeretem a virágokat, most pl. hozott egy szál hóvirágot (gyanítom hogy hazafelé "találta"), és nem azon agyal, hogy meghal-e vagy sem.

Az érdekli, hogy én örüljek.


Egyébként cserepes virágot is szoktam kapni, és annak pont úgy örülök. A hétvégén jól megnéztem a primulákat egy bolt előtt. :) Gyanítom hamarosan kapok egyet. :)



Ez mekkora süket duma... nem tudja, hogy kell a nőknek virágot venni?! Barlangban lakik?

Inkább az van, hogy anyucikán kívül még egy nő sem érdemelte ki, hogy virágot vegyen neki.


Basszus, nem értem, hogy lehet egy nőt ennyire beetetni.

Az se mentség, ha fiatal.

2016. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tanfolyamra járunk, 31 vagyok!
2016. febr. 16. 10:00
 7/18 A kérdező kommentje:
Jah, hát az anyjának múltkor vett cserepes virágot...
2016. febr. 16. 10:02
 8/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én sem veszek szálas (halott) virágot senkinek, csak cserepeset.
2016. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ezek után sincs meg benne a szándék!


vannak azok a férfiak,akik szívvel adnak virágot,v más apróságot,csupán illendősségből,szeretetből,szerelemből,mert örömöt,meglepetést akarnak okozni,és vannak akik nem!


"csak az anyukájának" vesz,hát ez ciki :D


esetleg mond el, hogy jólesne néha 1-1 szál virág,mert örömet okozna neked!

2016. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Új barátnőm van, életemben el

ősször vettem viregot bárkinek, most valentin napon 5200ft-t fizettem 3 rohadványos szál rózsáért... Meg is mondtam a hölgyeménynek, hogy ennyi, ő kapta t

őlem életemben az első virágot és az utolsót is... 5200ft ért sokkal hasznosabb és maradandóbb dolgot is tudok ajándékozni, mint 3 csoffadt kórót amit 1 hét múlva úgyis kidob...

2016. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!