Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fura gondolkodásom van,...

Fura gondolkodásom van, lehet, hogy ezért nem kellek a korombeli lányoknak és eddig csak sokkal fiatalabb 13-15 éves lányoknak tetszettem külsőre is?

Figyelt kérdés
Hát az van, hogy felnőtt létemre én sokkal fiatalabbnak nézek ki és a testem is inkább kisfiús. Általában 15-17 évesnek szoktak nézni, aki nem ismer. Én nekem meg emiatt a külsőm miatt folyotn az van a fejemben, hogy úgysem kellene egy ilyen kisfiús testi adottságú srác egy 18-22 év körüli lánynak sem, meg mindenhol azt lehet hallani, hogy ők már igazi férfiállatra ilyen magas, nagy testű fickóra vágynak meg. Nekem meg az arvonsáaim is inkább tini fiúasak, nem férfias, karakteres a fejem sem.
2013. jún. 5. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a gondolkodásod, ha jól néznél ki, lenne nőd.
2013. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyöngypatikákban lehet kapni, izomállatvagyokszétszedekmindenkit nevű növényi eredetből készült zöld teát. Ebből mindennap megiszol 2 literrel és gyors testi változásokon fogsz átmenni.
2013. jún. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez bizony zavar a hormonban..
2013. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Milyen értelmes válaszok eddig... :)) Nem is tudom.. Hány éves vagy? Én 26 és detto ugyanettől "szenvedek". Kisfiús arcom van, és általában 16-18nak néznek. Főleg ha megvagyok borotválkozva. Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy a korombeli, de még a 19 feletti lányoknak nagyon nem jön be.A kapcsolataim 90%-a nálam 6-7 évvel fiatalabb lányokkal volt.Úgyhogy nem fura a gondolkodásod, mert én is így vagyok a helyzettel. Pedig agyilag eléggé érettnek tartom magam, és már igényelnék egy hasonlót partnert, de nem vesznek komolyan a nők. Ezért most inkább kiélem magam , közben meg keresek egy normális partnert:) Tedd ezt te is :D Sok mindenben benne vannak a fiatalabb csajok ;)
2013. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak jelzem, ha elmúltál 18 éves és 14 év alatti csajjal kezdesz szexuális cselekményt (mostani szerint csak a közösülés és fajtalanság="súlyosan szeméremsértő szexuális cselekmény"=petting) az jelenleg hatályos Btk. szerint kiskorú megrontása bűntett a most júliusban hatályba lépő szerint meg szexuális visszaélés bűntett.
2013. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!