Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 éves férfi 45 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi 45 éves nő között müködhet a kapcsolat? Nem szégyen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kinek és miért lenne szégyen? Két felnőtt emberről van szó. Miért ne működne? Mi ezzel a gond egyáltalán?
2016. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, így biztosan nem működhet, ha ilyen kérdés felmerül.
2016. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%
Működhet.Nem szégyen ha te nem érzed annak(már ha te benne vagy a történetben).
2016. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Miért ne működhetne!?

Plusz senkinek semmi köze a ti magán életetekhez.

2016. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Működhet, de mi a cél? Ha a nő meg akarja fogni magának a nála tíz évvel fiatalabb férfit, akkor nagyon oda kell tennie magát!
2016. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen? -Micsoda badarság....de ha az emberek véleményétől tartotok bele sem kezdjetek,mert nem elég erős a kapcsolat!
2016. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Én idén töltöm a 24. évemet. A tapasztalatom az, hogy 20 év felett elmosódik a korkülönbség. A 30 körüli illetve korombéli kollégáimmal és ismerőseimmel ugyanolyan jól megvagyok mint az idősebbekkel(idősebbek alatt 50+-osokat értem). Egyszerűen nem érzek köztem és az 50-es közt olyan húde nagy különbséget. Persze van, de nem úgy.

Gondolom 30 felett meg még kevésbé számít a korkülönbség. Ráadásul manapság nagyon sok olyan 40-es nő van, akik a 20 éveseket is lepipálják.


Akkor vannak komplikációk, ha nem igazán egyezik az életetek. Pl nem ugyanabban az életszakaszban vagytok. Ha nincs gyerekeke a férfinak és szeretne, de a nőnek már éppen van és korából kifolyólag nem biztos, hogy bele kéne vágnia, ezek tudnak problémát okozni. Viszont ha teljesen egy hullámon vannak, akkor nem kéne gondot okoznia 10 év korkülönbségnek.

2016. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A szégyen az pl. az 5-ös válasz, azért nem lennék egy fiatalabb férfival, hogy azt érezzem, megtiszteltetés, és osszekapjam magam. Ő minimum annyira érezze megtisztelve magát, és kölcsönösen szeressük, tiszteljük egymást. Akkor működik. Azt nem ertem, kinek volna szégyen.

A 7-es valaszoloval ellentétben én 40 folottikent nem erzem ennyire elmosódni a határokat, vannak jo fej huszonéves ismerőseim, de mas a huszon-, negyven, hatvanas. Meg ha mindegyikben vannak is barátaim.

2016. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Szégyennek semmiképp sem szégyen. Miért lenne az? Viszont azt gondolom, egy bizonyos életkoron túl csak nagyon kivételes esetben működhet a kapcsolat. A nők hamarabb öregszenek, a férfiaknál jön a kapuzárási pánik, ezek konfliktusokat szülnek. Ha a nő fiatalos külsejű, lehet, hogy most még fel sem tűnik a korkülönbség közöttük, de korukból adódóan teljesek másak lehetnek a céljaik.
2016. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Férjem 27,én 37. Nem érezzük azt,hogy szégyen lenne a kapcsolatunk. Most tettem le 3 hónapja a fogamzásgátlót. Kisbabát szeretnénk. 4 éve vagyunk együtt. Első perctől fogva tudtuk,hogy lesznek akik megbotránkoznak,elítélik a kapcsolatunkat,de a szerelmünk erősebb volt és megtanultuk a rosszindulatú megjegyzéseket,sértegetéseket elengedni a fülünk mellett.

Megmondom őszintén,hogy eleinte a párom szüleitől tartottam a legjobban,de meglepődtem,mert éppen ők fogadták el a legjobban.

Szóval ne aggódj kérdező. Sok boldogságot kívánok Nektek.

2016. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!