Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyelne velem lenni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyelne velem lenni de szeret. Van ilyen?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok.Van egy diplomám jelenleg MSC-re járok levelezőn mellete dolgozom+egy kisebb vállalkozásom van(Mezőgazdasági).

Külső:Nagy darab vagyok,de nem kigyúrtan nagy darab.Arcra szerintem nem vagyok annyira csúnya.Ápoltan járok ez nagyon fontos számomra+lehetőségeimhez mérten próbálok jól öltözködni.

Belső:Csöndesebb fajta vagyok,nem ez a társaság központja.Szerintem mindenkinek megadom a kellő tiszteletet és kedves is próbálok lenni.

Nem vagyok nagy bulizós,inkább a beszélgetős iszogatást kedvelem de azt is csak mértékel :)

Na szóval megismerkedtem egy nővel az egyetemen.Nagyon szép,okos,kedves lány.Elképesztően megfogott engem.Többször találkoztunk ,nagyon jól éreztük magunkat.

Talán már komolyabbra is fordult a dolog kettőnk közt.Viszont ma találkoztunk.És azt mondta,hogy nagyon kedvel sőt inkább azt érzi,hogy szeret engem de nem tud velem lenni.Mert a külsőm nem olyan mint az előző fickók fizimiskája.Nem tudna így velem lenni mert (nagy nehezen kimondta)ciki lenne számára a családja,barátai és az exei előtt.Belsőm nagyon szereti de a külsőm az nem jön be.Nem tudna lefeküdni velem..stb.

Azt mondta,hogy ha elkezdenék sportolni(ami vicces mert sportolok,4 éve kyokushin karatézom)és sikerülne az ő ideáljára

"átalakulnom"akkor azonnal velem lenne.Na itt küldtem el a búsba...talán egy kicsit durván is.

Jól érzem magam a bőrömben ,nem akarok senki kedvéért izom ember vagy vékony lenni.

Szerintetek létezik ilyen?Hogy szeret de ciki lennék számára?

Illetve szerintetek kérjek bocsánatot amiért picit durván beszéltem vele?

Nem akarok töle semmit már,tehát itt elvágta előttem magát csak láttam ,hogy picit mintha könnyes lett volna a szeme mikor meg magyaráztam neki a dolgot.

Kicsit hosszú lett,bocsánat.


2016. márc. 22. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd kiheveri. Főleg, ha talál valami fäsza csávót magának.
2016. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen nincs. Teljesen jól viselkedtél, minden normális öérzetesember ezt tette volna.Egyébként meg meg sem érdemelne téged az akiilyen felszines. Sőt mit látsz benne mert lehet hogy külsőre tetszik neked, de a belseje elég selejt.
2016. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
látod, van ilyen, de inkább csak unatkozik, azért találkozgatott veled. Jobb,hogy az elején derült ki, milyen ócska.
2016. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret,max kedvel.Nem is véleményezem.Az még elfogadható,hogy nem tetszel neki,de ha tetszenél,akkor is szégyellne? Nem kell elnézést kérned.
2016. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pont egy szinte ellentétes szemszögből tudom a dolgot leírni az én esetemben. Nekem (is) gondok voltak a súlyommal kapcsolatban, de nekem más irányúak. (Kövérebbnek láttam magam annál, mint amilyen voltam és emiatt komplexusaim lettek). Nem igazán tudtam elhinni, hogy valaki is szépnek lát. És akkor megismerkedtem egy férfival, aki soha nem tett megjegyzéseket rám, és aki biztosított róla, hogy szépnek tart. Az ő segítségével, és szerelmével mára már sikerült a komplexusaimon úrrá lenni, és már reális a saját magamról alkotott képem. Ezzel azt akartam mondani, hogy habár akkor sem voltam csontosan vézna, mégis sovány voltam. Mára sikerült összeszednem magam és látom, hogy sokkal csinosabb vagyok, de ő soha nem jött volna azzal, hogy változzak meg, mert egyébként nem kellek. Szerintem ez nem segít valakin.
2016. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen van ilyen. Nálam is volt már hasonló szituáció, de a fiú nagyon kövér volt nem csak nagy darab. Ha nem működik a kémia és nem tetszel neki, aki tényleg a fene megette az egészet. Nem selejt a lány belül, egyszerűen nem érez vonzalmat. Ennyi.
2016. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Na itt küldtem el a búsba." - helyesen tetted.

Nagyon buta egy nő.

2016. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
"Nem tudna lefeküdni velem..stb. " - ez azt jelenti, hogy fizikailag nem tud vonzódni hozzád, és ez összefügg azzal is, hogy mások előtt is szégyell. Tapasztalataim szerint csak azt szégyelljük, akit mi magunk nem tudunk elfogadni.
2016. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akit az ember igazán szeret azt felvállalja, nem szégyelli. Ha karatézol, olyan kövér nem lehetsz. Nem volt meg a kémia, túl jó nőnek tartja magát, találjon magának akkor olyan pasit aki külsőre is megfogja olyan belsővel, mint a tied. Jól tetted, hogy dobtad, nem neked kell megváltozni, főleg, ha kihoztad magadból a maximumot és elégedett vagy magaddal.
2016. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Én is csak azt írthatom,amit az előttem lévők.

Jól tetted,nem kell bocsánatot kérned,mivel ő is elég bántó volt.Jobb,hogy mindjárt közölte az elején,mint már a sokadik találkozók után tette volna.

2016. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!